merlyn81

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi


0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari

Viimased kommentaarid

Kui te satute pühapäeval olema Lissabonis, siis on muuseumite külastamine tasuta, sealhulgas ka kloostri.
Linnas ringi liikuda on väga lihtne, kasutades siis metrood, tramme vms. Kloostri ja Belem tower'i juurde läksime Cais do Sodre jaamast ise rongiga, sest trammi/bussipeatuses oli nii palju rahvast, et me poleks vist viiendale sõiduvahendile ka mahtunud.
Okeanaarium ja Zoo on ka lahedad. Zoo's saab gondlitega sõita üle loomaaia, puuride kohal hõljuda :)

Eks muidugi saab etteplaneerides odavamad piletid. Mina olen suht kannatamtu lihtsalt, kui tekib mõte tahaks minna, siis ei suudaks oodata :) Seekord tegin erandi ja vot siis :)

Kahjuks jah seda tööasja edasi ei saa lükata, sest see on antud lubadus, et kui tuleb kutse missioonile, siis tuleb minna.

Tänan positiivsuse eest :)

Kui suur seal Ausocaris omavastutuse summa oli? Ja kas mingi kindlustuspaketiga annaks seda omavastutust ka 0ks muuta?

Vaatasime ka seda firmat Ausocar, seal on hinnad soodsamad. Kuid kas seal võetakse suurem broneering maha, kui lihtsalt rendihind? See koduleht kuidagi võõras. Ja kas sellega on võimalik ka Sevillasse minna (Hispaaniasse)?

No eks me siin arutasime ka erinevaid variante. Kahju muiudgi, et nii läks, aga midagi pole parata.
Lihtsalt sain kinnituse, et kaugele ette ei tohi mõelda (olen alati selline olnud, kas kohe või mitte kunagi, nüüd mõtlesin, et teen midagi sellist, et teised ka rahul on, PLAANEERIME ETTE).

TAP lennufirma ja see kõige odavam DISCOUNT oli.

Tere!
Tänan vastamast! Tegelikult tahaks me sõita võimalikult palju tava teid, sooviks ka midagi näha. Auto on meil renditud Europcar'ist. Algul oli Sixty, kuid nemad saatsid tühistus kirja ja nüüd siis, küsisid, miks me tühistasime? Aga see selleks. Europcar'ist saime 100 euri odavamalt ka. Eks see auto hind oleneb sellest, mida juurde vaja on, lisajuht, toll fee jne. Hinnad sellel perioodil kallimad nagu nii. Kevadel saime odavamalt, Sixty hindadega võrreldes kuskil 200euri.