Leedi Kaaga

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ryanairilt sain kahe tühistatud lennu eest raha tagasi 3-4 päeva jooksul peale tagastuse taotluse saatmist.

On kellegil kogemusi OK Rent a Car või Niza Cars rendifirmadega? Okt lõpus Kataloonia ralli ajaks oleks vaja Barcelona lennujaamast omale rattad alla saada, aga ei suuda otsustada, millist rendikat võtta. Neil kahel on lisajuht juba hinna sees ja piiratud kilometraaž 300 km/päev, mõnel teisel firmal on 150 km/päev.

Mina olen ise mitu korda oma käsipagasi kohvri ära andnud, kui on järjekorras küsitud, et kes on nõus ära andma. Pardakaardilt skanneeriti joonkood ja siis skanneeriti sellelt kohvrile kinnitatavalt kollaselt kleepsult numbrikood (ilmselt need 2 koodi siis omavahel ühendati, nimi seal tõepoolest puudub) ja siis saad enda kätte ka selle lisalipiku, kus kohvrile kinnitatud number kirjas. Et pärast ikka teaks, millise koodiga kohvrit taga ajad, kui midagi peaks valesti minema :) Tavaliselt olen kohvri saanud kätte lennuki kõrvalt, aga 1x Berliinis pagasilindilt.

Villa de Adejes on meie pere peatunud 3 aastat tagasi. Peretubades on magamistuba ja kööginurgaga elutuba. Meil diivan lahti ei käinud, vaid teisele lapsele oli elutoas lisavoodi. Diivan ise oli minu arvates magamiseks vast kõige ebamugavam, aga nädalakese kannatas ära, laps igatahes ei kurtnud. Meie tuba oli vaatega basseinile/ookeanile, kuid mõned toad asusid ka nö keldrikorrusel, seal on vaateks sein, mis piirab hotelli territooriumi ainult jalakäijatele mõeldud tänavast. Hommikusöök oli igal hommikul ühesugune, lõunal ja õhtul natuke vaheldusrikkam, aga ei midagi erilist. Juba kolmanda päeva hommikul lapsed hotelli restoranis enam süüa ei tahtnud, nemad otsustasid poest ostetud piima ja hommikuhelveste kasuks :) Asukoht on muidu hotellil hea, ukse ees peatub näiteks Siam Pargi tasuta buss, Aqualandi on jala ainult natuke maad ja kui võtta rendiauto, siis õnnestub hotelli läheduses isegi parkimiskoht suhteliselt lihtsalt leida. Olen Adeje piirkonnas peatunud erinevates hotellides/korterites ja üldiselt on öösiti seal tänavad suhteliselt vaiksed, tänavakohvikutes on südaööks vaikus majas. Inimesi loomulikult liigub ja mõned on natuke lärmakamad, aga ei ütleks, et see igaöist magamist segaks. Teiste nimetatud hotellide kohta ei oska öelda, Panoramica jätaks mina isiklikult viimasele kohale asukoha pärast, sest eelistame palju jala ringi liikuda ja mäe otsast alla-üles käimine oleks tüütu. Kui lapsed on söögi osas väga valivad, siis kas lihtsam ei oleks võtta ilma toitlustuseta variant ja ise kokata ja väljas söömas käia?

https://www.taxistockholm.se/en/Fare-and-payment/ Olen selle takso oma seltskonnale ükskord ette tellinud Bromma lennujaama.

Ryanairi kodulehel selline info:

Yes, you can pool or share your purchased baggage allowance with other passengers included in the same flight reservation when checking-in together.

For example: If two friends travelling on the same booking purchase two 15kg checked bags, one of them can check-in a bag weighing 17kg and the other can check-in a bag weighing 13kg, as long as the total paid checked baggage allowance is not exceeded.

For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth). This weight limit does not apply to mobility equipment.

Selle 13.30 bussiga jõuab kenasti. Pileti saad osta ka bussiterminalist piletiautomaadist, aga mugavam on loomulikult ette osta, siis ei pea seal enam sebima, istud ja ootad ainult, millal buss ette sõidab :)

to meeri31: tagasitulek ikka laevaga, aga alles järgmisel päeval. Samal päeval lihtsalt laevale enam ei jõua ja ei riskinud hakata ka samaks õhtuks lennupileteid ostma Helsingisse või Riiga, sest kardan, et ei jõua õigeks ajaks Skavstalt Arlandale. Õnneks 1 öö Stokholmis hotellis reisi eelarvet lõhki ei aja, sest lennukipiletid Tenerifele ja tagasi sai nagunii suhteliselt hea hinnaga ostetud :)

Lendame perega (4 inimest) märtsis Ryanairiga Stockholmist Tenerifele. Ise pole kunagi ühegi odavlennufirmaga lennanud ja lastel (7a ja 9a) on see üldse elu esimene lennureis. Kuna üks lastest juba praegu lendamist kardab ja nad kindlasti tahaks, et üks vanematest nende kõrval istuks, siis kas peaksin check-ini tehes konkreetsete istekohtade eest juurde maksma või õnnestub ka nö tavalise check-iniga kõrvuti istuma saada? Mida soovitate, jagage kogemusi?!