Kity63

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Minul oli sama teema aga lendasin Ukraine International Airlinesiga. Otsisin, mis ma otsisin ja selget vastust ei leidnudki ja kuna mul vene keel suus, ma helistasin otse Ukrainasse ja küsisin ja pagas oli täitsa hinna sees olemas, seega kindluse ja enese südamerahu huvides tasub hel.

Mina soovitan http://www.momondo.com. Üldjuhul soodsam Don Mueang lennujaamast aga mina sain just eelmisel nädalal ära ostetud väga hea hinnaga ja lisaks lausa 30 kg pagasit hinna sees Bangkokist Krabile ja Suvarnabhumi lennujaamast, seega hindasid tasub igal juhul mõlema lennujaama kohta vaadata.

Mina ostsin ühe kampaania pakkumise raames aga see on vist juba lõppenud aga ma soovitan Teil kalle 157 otsida selliselt lehelt nagu www.momondo.com. Olen seda portaali ka varasemalt kasutanud ja julgen kiita ja soovitada. Hetkel vaatasin ise huvi pärast mis seal siis Teie tingimustele vastavat pakkuda oleks, no näiteks 20.01 kuni 20.03 pakub Aeroflot, ilma väga pikkade ümberistumisteta hinnaks 496 euri. Finnair sellel ajal 572 ja minnes on päris palju aega Helsingis vaja parajaks teha. Võite ise seal erinevaid kuupäevi läbi mängida, võite päris hea hinna otsa sattuda :)

Mina ostsin 24.01.2017-08.02.2017 Tallinn-Bangkok-Tallinn hinnaga 480 euri Finnairiga. Mõtlesin veeta aega Bangkokis ja seal ringi kolada ja edasi ka rannapuhkusele :) 28.01 sain väga hea hinnaga siselennu Bangkokist Krabile ja veel Suvarnabhumi lennujaamast, koos 30 kg ära antava pagasiga 35 euri. Siis veedaks Krabil aega ja 01.02 liiguks Phuketisse. Sealt pean veel siis ostma tagasi siselennu Bangkoki. Samuti olen huvitatud igasugustest põnevatest soovitustest kuhu minna tasuks. Esimese nädala ehk Bangkok ja Krabi veedan üksi ja kui keegi samal ajal juhtub samas kandis olema, võib märku anda, võib koos kuskil kolada.

Mina ostsin sealt kaudu piletid Küprosele, kõik läks ladusalt ja Küprosel sai käidud :)

Tere, kas olete juba reisil ära käinud või äkki sobiks 24.01.2017-08.02.2017 Taisse?

Tere, kas Teil on piletid juba ostetud ja väljalend on 07.01 või sobiks Teile ka väljalend 24.01?