abrakatabra

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid
Tere!
Olen 65 a naine ja sooviksin tulla Sinuga talvel Tenerifele. Enne ei ole käinud. Oskan odavaid lennupileteid otsida. Millised on seal ööbimise hinnad? Soovin ööbida mitte kaugel ujumiskohast :)
Anne Tartumaalt

Jagan ka oma kogemust. Ostsin internetist piletid pikalt ette Tai siselennule DMK-st Ko Samuile. Oli AirAsia sooduspakkumine ilma äraantava pagasita. Juhtus, et läksime siiski pagasiga ja lootsime, et saame selle lennujaamas siiski vormistada. Päev enne lendu nägime ühes kaubanduskeskuses AirAsia boksi ja saime seal probleemideta väikese lisatasu eest pagasi vormistada.

Olen käinud 5 korda Surnumere ääres. Eelmine aasta jäi vahele, lähen aprillis. Seoses laiaulatuslike tee ja rannaääre töödega viimastel aastatel on osa randasid likvideeritud, osa ilmselt loodud. Kõige ilusam avalik rand oli Hamei Zoharis. Sooviks teada, kas see on praegu veel avalik rand või mitte. Tänud ette! :)

Kas keegi on külastanud Taid 2 kuud turistiviisaga? Soovin mõned küsimused esitada :) Tänud ette!

Plaanime minna aasta lõpus paariks kuuks Taisse, sestap ootan ja kiikan sooduspakkumisi just sinna. Olen selles suunas täiesti algaja, aga loodan siiski midagi leida :-)