Oo_oO

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi


3 meeldimist
8 postitust
21 kommentaari

 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere!


Oleks huvi lähema info järgi. 

Millega te Portugali liigute?

Esimese hooga tuli minulgi mõttesse Praha.
Oleks põnev hiljem tagasisidet kuulda, et mis paiga valisite ja kuidas läks :)

Kuupäevad on 26-28.06.

Plaan asuda teele 26ndal kl 18 paiku.

Mul huvi on. Olen seal ka käinud, kuid igasugu safarid on vahele jäänud. Mootorkelguga sõitmine tundub väga ahvatlev.
Autoga sinna tagasi sõitmisel saaksin samuti abiks olla.

Tere!
Kas kupong kehtib Helsingist tagasi erinevatel päevadel ka?

Sada?:) Hmm, minu google maps näitab tegelikult isegi üle 400 km, nii et panin isegi mööda..

Oi alles nüüd märkasin, et teil reisil juba käidud ! :)

Annaks omalt pooltki soovituse jätkata sõitmist Vardöst veel edasi - Hamningbergi. Küla on ääretult põneva ajalooga ja külastamist väärt.
Teine koht, mis samuti justkui "maailma otsas" asub, on Gamvik. See peaks olema mandri Europpa kõige põhjapoolsem asustus. Asub ta Nordkapist mõnisada km ida pool. Ühel nendest tippudest ;)
Aga tegelikult oleks minu soovitus järgida iseenda sisetunnet, mitte niivõrd meie soovitusi. Võib olla jõudes Hamningbergi leiate selle surmani igava :D

Head reisi!

Tere!
On teist keegi autoga lähiajal Prantsusmaa poole kimamas ning omab autos ühte vaba kohta? Kompenseeriks ka kütuse hinna.

Sinna Soomegi on keerukas maasikakorjele saada. Pidavat juhuse asi olema, kuhu satud ja kas üldse midagi teenid jne

Olen kaugliiniga sõitnud, täpne hind ei meenu, aga mäletan, et sama maa lennukiga oleks tulnud u sama kallis.

"not available in you area" kahjuks. surfthechannel.com -s peaks küll olema muidu

Kas keegi märtsis Poola sõidab? Täpsemalt oleks vaja saada Varssavisse 18-20ndaks märtsiks.

Tänud!

1.Maapeal tunduvad need hirmud alati jaburamatest jaburamad, aga õhus tundub hirmust tulenev ülielav kujutlusvõime üks vägagi võimalik reaalsus.
Kardan, et mootoritega juhtub midagi või lennuki elektrisüsteemiga jne. Kõige rahustavam oleks vist, kui keegi viitsiks detailiselt lennukimehhaanikat terve sõidu ajal seletada. Asi on vist mu umbusus tehnoloogiasse. Hirmule lisab veel tsipake teravust lennukite väiksus, pisut nagu klaustrofoobne tunne tekib, eriti sisenedes.

  1. Joon ohjeldamatult vett, räägin lakkamatult(võib päris tüütu kõrvalistuja jaoks olla), mõtlen, et sõidame Marsile (see seletab mu jaoks seda hirmsat mürinat ja turbulentsist tulenevat raputamist :) ) ja mõnikord võtan rahustit.
  2. N ja pisut üle kahekümne.

See äraminemisetung on mingi fenomen, mis teatud tüüpi inimesi viimasel ajal kummitab. Mis seal salata, tean, sest kuulun ka nende hulka ja olen ühtteist märganud. Käin vahetevahel Eestist ära, aga isu täis ei saa. Ehk tõesti ei jää piisavalt kauaks.
Kuid ühtlasi ma olen täiesti teadlik selles, et tõelised rännakud tehakse enda sees. Võõrad paigad aitavad vaid neid kiiremini, ilma vaevata teostada. Katsu sa ühe koha peal aastaid olles mingi hoopis teise tunde endas tekitada, eks enamik otsib neid legaalseid narkootikume, millede abil oma kohalolutunnet teravdada jne.
Mul endalgi on soov end ära elatada ilma et peaks tegema midagi mis rutiini, tüdimust ja energiakadu tekitab. Täiesti ebaloomulik on tehtud töö pärast end väsinult ja tüdinult tunda. Loomulik on see, kui tööd tehes tekib positiivset ja sütitavat energiat ja rahulolu. Kui seda pole, on midagi nihu.
Seetõttu käivad mulgi mõnikord peast läbi ideed midagi naturaalmajanduse taolist aretada. Kuid mulle need Eestiski tekkinud sektitaolised kommuunid ei istu, kus igal ühel oma ülesanne ühiskondliku korra hüvanguks. Need väiksed ühingud on kõik enemasti mingi karismaatilise liidri eestvõttel töötavad. Samas ma ei taha mingeid arvamusi peale suruda. Tehku mis neid rahuldab.
Aga jah, lühidalt tahaks ka hoopis midagi muud teha kui seda mida ühiskond üldiselt heaks kiidab.

Olge julged, kaotada pole midagi!

Üldiselt ega hääletamine väga lihtne polnudki. Kultuuriliselt suht suletud, religioon teeb oma töö.
Kord aga kõndisime sõbrannaga teeääres ning eht-umbkeelsed poolakad, sellised vaesemapoolsed, kuid positiivselt meelestatud, peatasid auto ja viskasid meid mõnikümmend kilomeetrit edasi.
Meenub ka üks seltskond mikrobussiga, mille omanik viis meid koju puhkama. Tema abikaasa ja tütar hoolitsesid kõhutäie eest. Sellest eelmisel küüdil anti aga meile üpris suur summa raha.
.
.
.
Trip.ee lisas postitusele suured algustähed!

Kas keegi on lennanud Dublin Tallinn suunal läbi Vilniuse?
Palun rääkige mõne sõnaga kuidas see lend oli? Mida tähendab 40 min vilniuses ümberistumist? St. kas vahetatakse lennukid?