Oo_oO

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
6 postitust
27 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Loodetavasti oled reisikaaslase leidnud! :) Tsekkisin igaks juhuks mis see covidi olukord seal Brazilis on - tundub ikka hull värk, ise väga ei julgeks minna, aga on tore kui on inimesi kes võtavad riske :)

Kuidas te kinnisest Soome piirist läbi kavatsete hiilida?

Mind jah huvitab laevareis Svalbardile, kuna lennuhirmu tõttu ei lenda. On siin keegi eestlastest laevaga sinna Norrast läinud?

Kas keegi on Svalbardile laevaga ka läinud?

Keegi oskab arvata millal võiksid piirid lahti minna?

Kuidas see praeguses olukorras võimalik on? :)

Tere!Oleks huvi lähema info järgi. 

Millega te Portugali liigute?

Esimese hooga tuli minulgi mõttesse Praha.Oleks põnev hiljem tagasisidet kuulda, et mis paiga valisite ja kuidas läks :)

Kuupäevad on 26-28.06.Plaan asuda teele 26ndal kl 18 paiku.

Mul huvi on. Olen seal ka käinud, kuid igasugu safarid on vahele jäänud. Mootorkelguga sõitmine tundub väga ahvatlev. Autoga sinna tagasi sõitmisel saaksin samuti abiks olla.

Tere! Kas kupong kehtib Helsingist tagasi erinevatel päevadel ka?

Sada?:) Hmm, minu google maps näitab tegelikult isegi üle 400 km, nii et panin isegi mööda..

Oi alles nüüd märkasin, et teil reisil juba käidud ! :)

Annaks omalt pooltki soovituse jätkata sõitmist Vardöst veel edasi - Hamningbergi. Küla on ääretult põneva ajalooga ja külastamist väärt. Teine koht, mis samuti justkui "maailma otsas" asub, on Gamvik. See peaks olema mandri Europpa kõige põhjapoolsem asustus. Asub ta Nordkapist mõnisada km ida pool. Ühel nendest tippudest ;) Aga tegelikult oleks minu soovitus järgida iseenda sisetunnet, mitte niivõrd meie soovitusi. Võib olla jõudes Hamningbergi leiate selle surmani igava :D

Head reisi!

Tere! On teist keegi autoga lähiajal Prantsusmaa poole kimamas ning omab autos ühte vaba kohta? Kompenseeriks ka kütuse hinna.

Sinna Soomegi on keerukas maasikakorjele saada. Pidavat juhuse asi olema, kuhu satud ja kas üldse midagi teenid jne

Olen kaugliiniga sõitnud, täpne hind ei meenu, aga mäletan, et sama maa lennukiga oleks tulnud u sama kallis.

"not available in you area" kahjuks. surfthechannel.com -s peaks küll olema muidu

Kas keegi märtsis Poola sõidab? Täpsemalt oleks vaja saada Varssavisse 18-20ndaks märtsiks.

Tänud!

1.Maapeal tunduvad need hirmud alati jaburamatest jaburamad, aga õhus tundub hirmust tulenev ülielav kujutlusvõime üks vägagi võimalik reaalsus. Kardan, et mootoritega juhtub midagi või lennuki elektrisüsteemiga jne. Kõige rahustavam oleks vist, kui keegi viitsiks detailiselt lennukimehhaanikat terve sõidu ajal seletada. Asi on vist mu umbusus tehnoloogiasse. Hirmule lisab veel tsipake teravust lennukite väiksus, pisut nagu klaustrofoobne tunne tekib, eriti sisenedes. 2. Joon ohjeldamatult vett, räägin lakkamatult(võib päris tüütu kõrvalistuja jaoks olla), mõtlen, et sõidame Marsile (see seletab mu jaoks seda hirmsat mürinat ja turbulentsist tulenevat raputamist :) ) ja mõnikord võtan rahustit. 3. N ja pisut üle kahekümne.