Karina123

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui Costa Ricalt läbi tulete, siis meie resideerume Jacos :)

Meie oleme sõbrannaga Costa Rical, Jacos. Ilmselt kuni maikuu keskpaigani.. siis Eestisse tagasi. Ootame väga siia eestlaseid, ühega isegi juba tutvusime. :)

Sooviks ise ka infot.. läheme sõbrannaga septembris ja oleme Vaikse ookeani rannikul. Kuhukanti plaanid minna? :P

Olgu, suured tänud vastajatele. Loodetavasti saame siis ikkagi kõrvuti kohad :)

Me ostsimegi piletid korraga ja sama broneeringuga, aga see siiski ei garanteeri ju, et meil kõrvuti kohad on? Miks muidu seal on variant, et maksta juurde, kui kindlasti kõrvuti tahame istuda..

Vastuste põhjal tundub, et ei ole siis mõtet juurde maksta. Spirit sõidab nii lühikest aega, et seal võime eraldi ka istuda. Kõrvuti tahakski just Norwegiani puhul.. Loodame siis, et lauas küsimisest piisab.

Meil andis Momondos summaks 93€, kui tahame mõlemal lennul kõrvuti istuda.. eraldi lende seal nagu valida ei saa, kuigi meile sobiks, kui saaks ainult pika lennu kõrvuti istuda. Tänud foorumi lingi eest ;) Ühesõnaga.. kuna meil on piletid sama reserveeringu peal, siis on suht suur tõenäosus, et pannakse kokku, kui kõrvuti istmeid veel on. Kui kindlalt tahame koos, siis maksame..

Käsipagas on õnneks meil ikka hinna sees :)

Aga kas kellelgi endal on sellega kogemust olnud, et nt küsida lennujaamas/lennukis, et kas oleks võimalik kõrvuti istuda? On äkki keegi niimoodi saanud?