Merle Kirsimaa

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Mina võin oma kogemustest rääkida Sunset Beach Hotellist Kotu piirkonnas. Meil oli võetud 3 peale apartement 2 tuba +eraldi kööginurgake + wc duzzinurgaga. Konditsioneer oli hinna sees ja akende ees samuti sääsevõrgud. Hotell on kohe rannaääres ja kõik rannatoolid kuuluvad hinda. Mina võiksin viriseda söögikohta. Hommikusöök oli iga hommik sama aga samas tavaline euroopalik ( puder, peekon saiad, müslid vastavalt soovile valmistati omlett, praetud muna). Hommikul sai vett tasuta võtta automaadist päeval enam ei saanud. Allincl. pidid siis ekstra tellima. Igal õhtul toimusid esinemised. Kell 11 õhtul oli juba täielik vaikus. Tõusuvesi tõi öösel rannale igasugust prahti aga hotellitöötajad koristasid hommikul hotelli piirkonnas kenasti ära. Meie kasutasime 26 aastat Soomes elanud kohaliku Bakary - Pakarimtkat.fi kes rääkib soome keeles. Samuti oli ta meiega samas hotellis sel ajal. 20 € ei saanud küll Senegali Fathala Safarile mitte mingil juhul. Safarile minek oli omaette kogemus. Kahjuks me ei näinud ninasarviku sel Safaril ja lõvide juurde me ei hakanud enam minema kui selle eest küsiti veel eraldi lisa. Kui perre lähete soovitan ka mõne mänguasja kotti pista. Ma viisin küll pliiatseid ja käsi pikal võeti need vastu kuid samas paberit neil pole ju. Sai meie ja Hundu1000 kambaga väidetavalt Gambia kõige parem riis viidud külakostiks ( 1450 Dalasi) :) Kui tagasi peaksin minema siis bronnin kindalsti Sun Beach hotelli mis on siis Cape Point piirkonnas.

Minul oleks 1 uus pakk üle aga elan Soomes.

Muidugi Senegali piiri ületamisel nad võivad Kollast vaktsiinipassi küsida! :)

mees teadis öelda et kui Gambiast Senegali minna siis piiril lüüakse passi tempel sisse ja kõik. Ei mingied muid probleeme ja kõik olid Eesti passiga.

Senegali Safarile 20 € nägu? Se on ikka kordades odavam kui Tj lehel :D Millal te käisite seal ? Kohalik giid oli neil hotellist kes viis neid just sinna kus tavaturistid ei käinud ja samas oli ka nn turvakas.

Mul abikaasa käis eelmine detsember Gambias. Tema arvestuste kohaselt nii 300€ kaasa võtta jätkub küll ja küll kui just maratoni ei taha pidada. Kohapeal rahavahetuspunktides vahetada vastavalt vajadusele. Siiani vedeleb 25 dalasi kodus- pidi 50 senti olema :D
Tjärebörgi lehel on muidugi retkede hinnad ka toodud kuid neil oli eelmine aasta just kohalik giid võetud. Senegali Safari oli maksnud about 70€ ( ta ise jäi haigeks ja ei saanud kaasa minna) mis seal pakuti või mis tehti ei tea. Vara hommikul oli mindud ja pimedas 10 aegu tuldud. Seekord tahaks ikka kindlasti ära käia.

Hundu1000 mis hotelli lähete? Me samuti minemas 3.11 -Sunset Beachi. Kui olete Senegali safarile minemas siis ehk kampas tuleb soodsam?