trip-krainetrip-ukraine-dark

kai05

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

14 meeldimist
7 postitust
37 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere! Kas keegi on läbi Edinburgi lennanud. Kaua võttis aega välja saada ja uuesti sisse? Kas lendude vahe 2t.10 min. on piisav.

Limassolis tumeda liivaga rannad. Ayia Napa-s kõige ilusamad, pikemad valge liivaga rannad aga ka vägev baaride ja pidude tänav.

Meil on majutused  Unawatunas ja Mirissas. Need looduspargid tunduvad sealt enamvähem võrdsetel kaugustel...

Tänan vastuste eest, MärtT -lt väga hea link!

No kas keegi pole Yala või Udawalawe  looduspargis käinud?

Huvitaks need Yala või Udawalawe looduspargid ja mõni teeistandus.

Ah ja ka Hotel Garden Palace - Royal sviit. Ka kena hotell vanalinna ääres.

Hotel Forums superior tuba rõdu ja mullivanniga. Oleme käinud ja ilus tuba ja hotellil on hea asukoht ka.

Võib Estravelist abi paluda aga siis tuleb ilmselt mingi vahendustasu juurde.

Soovitaks hotelle Reflect Krystal Grand Cancun - All Inclusive või Krystal Cancun. Hea keskne asukoht (pea tänav) ja rand super.

Hotell Phi Phi Sunset Bay Resort. Kohale saab paadiga, mees hotellist tuleb vastu. Rannapeod seal pool küljel. Minu meelest algasid peod 22.00 paiku  

Mis siis Kiwi.com viga on ?

Soovitaks El Arenal ( hotell HSM Son Veri) pikk rand, pealinna lähedal, hea bussiühendus.

Kiku90 , anna pärast teada kuidas reisiga rahule jäid.

Mina valiks pigem Kanaari saared. Minu jaoks olid need egiptlased liiga pealetükkivad, lausa ebameeldivad/hirmutavad ja muidu ka igav liiv ja tühi väli. Ainult kui 5*hotell siis... Kui snorgeldamise või sukeldumisega tegelda, siis kindlasti teine asi. Los Gigantes ka pole vist parim valik, väike koht , suured kaljud. Rohkem tegevusi lastele ( veepargid, loomapargid) Tenerifel vast Playa de Americas, Costa Adeje, Los Cristianos või hoopis mõni muu Kanaari saar.

Kahjuks sõbranna ei joo õlut ja seda hinnatabelit numbeo olen ka vaadanud. Seal kirjas, et poes kohalik 0,5l. maksab 1,80 ja baaris sama hind. Kas nii ongi ?

Tere! Käisime eelmine aasta 9-16 mai. Päeval oli igati soe 20 - 26 , õhtuti pusa või kampsun peale. Meres vesi siiski külm, ka hotelli basseinis polnud vesi soe( peaks olema soendusega bassein) Meie hotellis oli ka sisebassein. Hinnad nagu meil või odavamad. Õlut pakuti baaris lausa 1 euro eest mõnes kohas.

See tundub ka päris ok hotell.

Tere, käisime aasta tagasi Cancunis ja Playa Carmenis. Suitsud olid odavamad küll. Täpset hinda enam ei mäleta aga huvitavad olid suitsupaki suurused : 12, 14,16, 18 tk.pakis

Tere, meie läheme Amora Ubud Boutique Villas , Valley villa privaatbasseiniga. Tundub ilus vaade...

Mina alles plaanin Balile minekut aga mu sõbranna juba käis ära. Tema meelest need Gili saared polnud midagi. Arvas hoopis , et oleks võinud sinna minemata jätta. Nii , et pole hullu kui Te sinna ei jõua. Üks saar korraga ( Bali ka saar) on hea küll. Ma arvan, et liiga tihe programm pole ka hea. Peab ikka aega ka võtma ja nautima, muidu polegi puhkus.

Tavapärane on ,et 450 - 500 eest ei saa Balile lennata....

Ma arvasin, et teema algataja soovib abi reisi planeerimisel või hotelli valikul (pakkusin ka abi) ....aga ei. Trip.ee on ikka reisiteemaline portaal. Liiga väikse palga puhul peaks hoopis mingeid tööotsimis portaale vaatama. 400-500 euri pika lennu puhul on ikka hea hind küll !

Oleks viisakas kui teema algataja ka suvatseks midagi vastu kirjutada. Kõik teised mõtlevad kaasa ja annavad nõu.