Kristiina Karivere

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
5 postitust
5 kommentaari

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Sorry, et pealkiri eksitav ja et nime (linna) ei käänanud/pööranud/väänanud :) Vähemalt uurisin, iial ei tea ju. Kui ei ole, siis ei ole, eks peab googli kaudu leitavate vahelt parima pakkuja võtma.

Hei!

Raivo, olen väga tänulik sulle ja ka kõigile teistele teie kogemuste ning arvamuste jagamisel. Ei tahtnud sind pahandada ;) Parem küsin mitu korda, kuni olen täiesti kindel, kui, et mõtlen, et äkki see firma või too firma on erand vms. ning siis astun ikkagi ämbrisse, noh nagu eestlasel kombeks :D Mulle on siin toredasti puust ja punaselt selgeks tehtud, et Itaalia on kallis koht autorendi suhtes ja firmat tuleb valida mitte hinna vaid muude kriteeriumite järgi. Olen kõigest kenasti aru saanud ja endalegi öelnud - kuula targemaid, kel kogemused juba olemas! Nii ma teengi! Suured tänud kõigile. See ämber jääb mul olemata, rendin turvaliselt, ning usun, et kogu see info siin aitab veel väga paljusid sama murega, sest ma ei ole esimene ega viimane ... ;)

Ilusat päeva kõigile!

Ma tänan väga, et oma kogemusi jagate, nii jääb mul nii mõnigi jama olemata :)

Kas kellelgi on olnud ka kogemust Joyrent firmast otse rentides? Nende kodulehel on kõik kuidagi väga selgelt välja toodud, tundub nagu hea valik olema, kuid kas ikka on?

Hmm, kas kellegil on kogemus Centauro ja Joyrent

Tänud, kes raatsib kogemust jagada.

Ma teengi kodutööd, siin foorumis ka, siit saab alati nõu ;) Kas oskad öelda, kas see on ok koht - Centauro