Rene Vell

Reisisell, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

11 meeldimist
0 postitust
34 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tom1967, ära vaata Itaaliasse sisenemise aega, neid tunde loetakse tavaliselt lennukisse sisenemise hetkeni.

Piisavalt vaba raha olemas olul. Õnneks alles eelmine kuu käisin soojas riigis, päris mõnus oli.

Ma käisin äsja läbi Frankfurti, Lufthansaga. Sinna minnes oli lennuk rahvast täis, Tallinnas küsiti testi, muidu vist ei oleks lennukile saanud, kuigi saab ka kohapeal teha. Kohapeal taheti testi näha, muu ei huvitanud kedagi, ei lennukis jagatud terviselehte ega ka kindlustust, ka mitte kohustuslikku koroonaäppi.

Timo84, kas saaks kinnitada numbreid? Saabudes peab test olema tehtud 96h max, trahv maski kandmise eest 3000 dirhamit ja lahkudes nõutakse testi olemasolu vastavalt sihtkoha riigi reeglitele? Eestisse maandudes siis mitte?

Olen hetkel Vilniuses, täna jõudsin. Ühes söögikohas olid maskid ainult töötajatel, klientidel ei näinud ühtegi. Lidli poes oli päris palju inimesi, paaril maskid, teistel mitte ja ka ühelgi töötajal ei näinud. Siin ikka inimestel näeb ka mujal maske, aga ida poolt läbi Läti sõites ja seal ka ühe öö ööbides ei näinud küll mitte ühtegi maski. Ei poes ega tänaval.

https://www.timeanddate.com/weather Seal lehel näeb linnade kohta ilma päris pika aja taha, päeva ja kella täpsusega.

Nagu ma siiani aru olen saanud, Swedbanki Gold krediitkaardi reisikindlustus üldiselt tekkinud olukorda ei kata. Sellel ei saa ka ju vist juurde reisitõrke lisakindlustust valida, mis osadel peaks nüüd marjaks ära kuluma?

Ühega läbi bookingu, teine otse, kuna nad saatsid paar päeva tagasi kirja, et kui muresid on, kirjutage otse info meilile. Läbi bookingu saatis kirja otse äppi, gmaili ei tulnud midagi.

Axxx, mul oli makstud läbi bookingu Belgia ja Hollandi hotellid aprilli algul, ka mitte muudetavad ja tagastatavad. Saatsin mõlemale kirja, et muudaks seoses olukorraga kuupäevi ja mingi tunni pärast saadeti vastus, et muudetud ja tere tulemast.

Vaatasin oma Revoluti väljavõtet ja temporery holde on teinud seal päris mitu firmat, Booking, Google, Aliexpress, Citybee ja Taxigo. Need viimase kuue kuu jooksul. Nii et sellega pole mingeid probleeme

Mis imeteenuseid sa Swedbanki kaardiga, kuutasu 1.28€, saad?

Minu Revolut on siiani ideaalselt töötanud, nii Indias, AÜE's, Ukrainas ja ka kogu Euroopas. Kasutan seda ka Bookingus, Google võtab mul sealt iga kuu mingi kopika. Autorendis olen kasutanud tavalist krediitkaarti, aga teoreetiliselt ei tohiks ju vahet olla, tavaliselt ju krediitkaardid pole ka ju piiramatu limiidiga.

Küsiks üle seoses kindlustuse kehtivusega. Ei leia tingimustest, mis kehtivad alates 01.02.2020, nõuet, et 50% peab olema makstud Swedbanki kontolt. Maksin Dubai lennupileti ja hotelli oma teise panga kontolt ja paar nädalat hiljem tegin vaba tagasimaksega Gold krediitkaardi. Kas nüüd on vaja teha eraldi reisikindlustus või nagu ma aru saan tingimustest, et Swedbanki kindlustus kehtib alates kaardi lepingu sõlmimisest?

Sharjahist on väga odav viinapood u20 min autosõidu kaugusel.

Swedi omaga polnud kummaski probleeme, nii maksed kui ka automaat.

Röntgenaparaat tunneb erinevad orgaanilised ja anorgaanilised asjad ära.

Võid ju ka teha ainult tervisekindlustuse, vähe odavam.

Schönefeldis ei teinud värav piuksugi, ikkagi suunati skänneri. Turva ei saanud aru, miks mul on nii suur rihmapannal ja ei tee piiksugi, plastikust oli. Standstedis 2 kuud hiljem ja täpselt sama lugu. Ka järgmisel ei teinud mingit häält ja ka suunati skänneri. Ju sõltub töötaja suvast ja aktiivsusest

Ma lendasin LOTiga oktoobris Indiasse, joogi pool oli küll väga hea. Sai piisavalt õlut ja veini, päeval võtsin 3 purki õlut, õhtusel otsal piirdusin 2 õlle ja 3 topsi veiniga. Kangema kohta ei tea. Söök polnud küll minu maitse, aga nuriseda ka polnud millegi üle.

Eelmisel aasta Finnairiga Indias käies sai küll piisavalt veini ja õlut. Kuna olin economy comfort klassis, äkki sellepärast? Samas söök oli päris hea.

Et siis toppisid Swedbanki kõrvalistmele?

Kui sul on jalanõud nr 50 suurusega, siis Aasiasse minnes võtan kindlasti kaasa varupaari, kui ikka midagi juhtud, oled kindlalt paljajalu. Samas Ameerikas seda probleemi pole.

Olen lennanud Indiasse Finnairi ja LOTiga, ausalt öeldes ei näinud mingit vahet. Finnairil oli vist söök parem, aga samas ei pööranud sellele nii palju tähelepanu, et teaks teistega hiljem võrrelda. Lennuk oli ka ok. Eriti lahe oli lennuki elektriliselt toonitav aken ja läbi selle paistev päikesetõus. Nägin seda esimest korda, algul tekitas tumepunane päike minus korralikku hämmeldust.Ekraani osas arvamus puudub, kuna ei tarbi mõlema pakutud meelelahutust, vaid enda oma telefonist.

Mis iganes lennujaamast jutt, aga London - Stansted esimene buss  00.15 ja viimane 23.30, seega justkui ööpäevaringne. Lõpu otsa saab vist igal ajal taksoga

Kui sul on turvalised maksed lubatud, siis ei ole probleemi.

Ise ostsin Vodafone poest kõnekaardi, maksis vist mingi mõned eurod koos ohtra netimahuga. Töötaja pani kohe kaardi sisse, laadis kõneaja peale ja akriveeris ka ära.Takso jaoks kasutasin Uklon äppi. Toimis suurepäraselt, kohe helistati tagasi kinnituseks ja hinnad olid naeruväärselt odavad.