KarinSi

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari

1 külastatud kontinenti

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Condori lendude osas võiks kontakteeruda ka vastava piirkonna Eesti Saatkonnaga, ehk õnnestub neil aidata.

Jõudsime eile Turkishiga Cancun-Istanbul-Tallinn õnnelikult koju. Samal lennul oli veel vähemalt 3 eestlast. Eile õhtul juba kodus toimetades saime mehega mõlemad e-maili, et meie kehtivad ESTA-d on tühistatud. Tegime need äsja veebruaris ja muidu kehtivad 2 aastat ja meil oli Schengenis viibimisest üle 14 päeva möödas. Kehtiva loa tühistamise info siis laekus napid 12 tundi enne algse 23.03 läbi Atlanta toimuma pidanud lendu. @vihelik lennupileti olemasolu paraku ei garanteeri midagi, palun kindlasti arvestage sellega, et ootamatu ESTA tühistamine teid lennule ei lase.

Suhtlesime Mehhikos olles New Yorki konsulaar-sekretäriga, kes teadis ühte juhtumit, kui juba kehtiv ESTA ootamatult tühistati ning USA kaudu lennule ei pääsetud. Just selle info põhjal otsustasime võtta varasemad Turkishi piletid (sel hetkel veel 23.03 lend kehtis ka), et tagalat kindlustada. Päev pärast lisapiletite ostu KML tühistas tänase lennu.

Kui keegi veel pole saanud pileteid, et koju tulla, siis kindlasti vaadake Turkishit.  Neil iga päev küll hinnad muutuvad ja hetkel üheotsa pilet on arulagedalt kallis, kuid kodu on hetkel palju kallim. Turkish peaks viimase lennu sealt tegema 27. märtsil (kui midagi tänasega muutunud pole).