kentaur

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

siis on sudak ideaalne - seal on eraldi lasterand ning veekeskus ja isegi lõbustuspark! ja ka vanematele tegevust tohutult!

sõida siis juba krimmi välja, odessa on selline suur ja tolmune linn, krimmis on palju toredamaid linnakesi ning tallinnast saab estonian airiga otse kohapeale:)

ise soovitaksin sudak nimelist linnakest. enesel plaan sinna juunis tagasi minna! ps. kodumajutus on märksõna - isegi 100eek ööpäev võib leida majutust suhteliselt mõistliku kvaliteediga(selle hinnaga võib konditsioneeri muidugi ära unustada)

edu - üldiselt on kift kant!

mina läheks kohe bussijaama ja sõidaks sudaki - hotellid kõik odavad, pakutakse veelodavamat kodumajutust igal tänavanurgal, toit hea, inimesed toredad, tegevust küllaga ja rand liivane ja tasuta:)

mis arvate, kuidas seal on saastelikvideerimisega hakkama saadud, ehk peaks lähimatest kuurortitest nagu Генічеськ ja Sudak üldse eemale hoidma? kuigi need on ühed mõnusamad kohad sealkandis:(?

kuid kas keegi on läinud krimmi autoga mööda strilkat, on see ka tavalise masinaga läbitav tee?

kuid kas keegi on läinud krimmi autoga mööda strilkat, on see ka tavalise masinaga läbitav tee?

kui juba suvel, siis mine kindlasti mere äärde ja mitte ainult musta, ka aasovi ääres soovitaks ära käia ja kui juba aasovi äärde, siis põika "strilkale", seal on jube huvitav "liiv" rannas, see koosneb 99% erinevatest koorikloomadest ja on roosaka tooniga. aga krimmis on parim linn sadak - e jõua ära kiita - väga sõbralikud inimesed, sobivad hinnad, palju tegevust igale maitsele ja iga õhtu rannapromenaadil ilutulestik:)

mina ise lähen sinna suvel juuni kuus, samuti autoreisiga!

meil tuleb tempo ikka aeglasem, oleme plaaninud ikka kuukese reisile:) kuid omalt poolt võib öelda, et kõik mis selle lingitaga peitud on sulaselge tõde! mainimist vääriksid kindlasti ka kollased kaljaautomaadid.

ja jättis nii hea mulje , et lähme sõpradega selle aasta juunis uuesti. mina ööbisin elukaaslasega kämpingusarnases majakeses 12doltsi(kahepeale) öö - wc ja dušš olid küll väljas aga see ei olnud kindlasti probleem, ka süüa sai kohapealt tellida - perenaine ise tegi suurepäraseid roogi -randa 5mintsa tee! Rand on liivane ja tasuta, kui soovite privaatsust siis leiab ka seda, kui minna linnaesisest eemale! Ööelu on super ja iga õhtu on linnas ilutulestik - toidud on odavad(õlu rannakohvikus on u. 8eek). PS. iga hetk üritab keegi muidugi tünga teha, aga otseseid varguseid meie ei täheldanud!

kui huvi veel, küsi kaur_teimann@hotmail.com