trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Aitäh Kairo info eest, ilmselt võin siis ikka lennu ssh-cai ära broneerida. Korra olen ka läbi Praha lennanud Kairosse aga see oli üsna pikk ja väsitav.

Mul on olemas paketireis Sharmi, sealt siselennuga edasi - see on mugavaim ja odavaim variant momendil.

Küsimus hiljuti Egiptuses käinutele: kas käisite ka Kairos? Kuidas seal on momendil? Kas kohalikud pakuvad Kairoreise? Endal plaanis minna Egiptusesse 9 aprillil ja tahaks enamuse sellest nädalast just Kairos veeta.

Kodumajutus on Horvaatias ja ka Montenegros väga heal tasemel. Me eelmisel aastal ainult sobedes ööbisimegi. Ka kööginurk on olemas kui on viitsimist toidutegemisega jännata. Käisime kolmekesi ja hinnaks u 50 euri öö, kuid nad ei ole väga huvitatud kui võtad vähem kui 3 ööd.

Tulime just autoga hispaaniast ja kütuse hinnad on enam-vähem teada. Leedus 3,65-3,74 litti ja Poolas 4,7 zl Saksamaal kiirtee ääres muidugi kirves.

Lõpuks mahtusid ära nii Ida- kui ka Lääne-Euroopa kaardid, aga kõik liigne staff tuli ära koristada.

Jah, lõpuks võtsime kõik muu maha sealt. Aga ikkagi veider , ta välist mälu ei tunnista kui tal selline võimalus olemas on.

Mul jälle selline mure, et tahaks uuendada lääne-euroopa kaarti. Välist mälu ei saa käima ja sisemisele ei mahu. Palju pappi ja tunde on juba kulutatud:( Kas on kellelgi olnud sellist probleemi?

4 aastasele õppeplaan kaasa?? Muidu jääb haridusse auk sisse? Mõtle, milliseid kogemusi saab laps reisil olles. Ega need tähed ja numbrid eest ära jookse, kõik lapsed on ju varem või hiljem lugema õppinud.

Usun, et lennukiga variant tuleks pigem odavam kui kallim. Ise lähen suvel Hispaaniasse - ikka autoga:)

Me lähema ka samas suunas ilmselt kusagil juuni lõpus 29-30. Marsruudil Varssav, Praha, (Pariis jääb võibolla ära, kuna küsib palju igasugu ressurse), Barcelona ja siis mööda rannikuäärt Gibraltarini välja, tagasi teekond ei ole veel väga paigas, vb üle alpide... Esimesed 4 päeva on ka enam vähem paigas, edasi vaatame kuidas kujuneb. Aega on käes umbes 1,5 kuud.

2 variant on vist kiirem ja soodsam, sellegi poolest meie läheme arvatavasti läbi Praha

Ikka neti kaudu, reisibüroo tahab ju ka oma osa saada.

just just, Rändtirts on tegelikult teel Hispaaniasse ja tahab 2 päeva ka Pariisi kiigata. Kuuldavasti on autoga keeruline kesklinnas asju ajada. Pärnu ja Elva vahte on 150 - 200 km Minu valitud hotellist kesklinna u 8 km. Aga kui on pakkuda mingi parem mõte, siis olen üks suur kõrv.

praegu jäi sõelale hoopis Ibise ketist - Hotel Ibis Paris Porte d´Italie. Kah suht odav aga suvel peab ilmselt broneerima.

Kas olete ööbinud formule 1 hotellides Pariisis? Seal antud aadressid on niiiiii keerulised, et mina ja tomtom leidsime 7 hotellist üles vaid 1 asukoha.

tutvusin ka viamicheliniga ja olengi nüüd segaduses. Ise koostasin ka teekonna Praha kaudu aga michelin soovitab Berliini kaudu (Tartu-Barcelona, tegelikult soovitab ta läbi Kaliningradi aga see variant ei lähe mitte, nii, et panin alguspunktiks hoopis Varssavi. Kustkaudu te käisite?

IRW&Laanekas:Viimane reis suvisel ajal sattusin seal hommikul kell 6 ummikusse ja pääsesime õhtul kell 8. Ja see oli tavaline ummik mitte mingist õnnetusest tingitud.... sry

Kui me eelmisle aastal Horvaatiasse läksime olime ka ühe öö Varssavis mingis kämpingus nimi oli vist 1,2,3 või midagi sellist. Väga lihtne leida ja jäi kuidagi mugavasti sisse- ja väljasõidu teele.

Meil praegu on küll Pariis marsruudil aga tegelik selgub ikkagi enne reisi rahakotti vaadates.

Tartu - Varssav 880 km Varssav - Praha 645 km Praha - Pariis 1000 km (ilmselt vahepeatus/öömaja kusagil Saarbrükenis) Paris- Barcelona 1040 km (vahepeatus/öömaja kas lõuna Prantsusmaal või juba mere ääres Agdes 750 km Pariisist) Sain kokku Tartu - Pariis - Barcelona 4310 km (linnades sebimine juurde, plaan vb 2 ööd Pariisis veeta, kui keegi teab odavat öömaja Pariisi kesklinnas siis palun andke teada)