Pip

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänud. Jõudsin ise ka samale järeldusele. Nii suures lennujaamas on liiga suur tõenäosus, et ei jõua.

Plaanin minna Lufthansaga JFK-sse ja sealt edasi ümberistuda San Juani (Puerto Rico). Kas 2h on piisav ümberistumiseks. Arvestades, et piletid ostan eraldi. TLL-FRA-JFK (Lufthansa) ja JFK - SJU American Airlines pagasi välja võtmist uut check in-i ju ?

Tänan lingi eest, aga ootasin veidi isiklikke kogemusi. Plaanis olla linnas 3 päeva.

Brüsselist Maastrichti saamine oligi segane

Proovisin ise ka sealt osta, pidevalt kadusid ära kuupäevad ja tekkisid. Tundub, et osta saab umbes 2 kuud ette. Pärast 7-ndat korda katsetamist õnnestus piletid siiski ära osta. Pidin pidevalt veel sõbrannaga kuupäevi kooskõlastama ja pärast ei saanud enam sobivat kuupäeva osta, sest lihtsalt ei broneerinud. Ostmine õnnestus umbes 3-ndal päeval.

Oli täitsa OK koht. Soodne. Metroost liiga kaugele ei jäänud. Väike jalutuskäik. Suitsetatakse Viinis kõikjal, aga suitsutoos liftis suutis ikkagi üllatada. :)Samas võrrelda ei saa, sest teist kohta ei tea. Lennujaamast rong linna ja sealt juba linnatranspordiga. Meie ostsime Viini 72 tunnise transpordikaardi ja kasutasime seda usinalt.

Varakult tellija saab kindalsti netist soodsamalt. Käisime eelmine kevad 3-kesi Viinis ja saime väga soodsalt ööbimise. Broneerisime 2 kuud ette ja jäime rahule. Ei mingeid probleeme - broneeringu väljatrük kaasa