trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

walking streetil asuvad põhilised ööklubid ja go-go´d. Kohe walking streeti alguses Jomtieni pool on yks päris hea 2 saaliga ööklubi , asub seal 2-sel korrusel.Liftiga saab yles. Streetil on veel head Tony´s (nagu juba mainitud), Lucifer, Marine Disco. South Pattaya Roadil on veel suur ööklubi "Hollywood". Tallinna omaga võrreldes siis hiiglaslik. Seal käib väga palju kohalike.Vähemalt mina tundsin ennast viimane kord kõige pikema ja valgemana seal :D Veel on selline klubi nagu Fashion TV Club , sellest on Pealtnägijas ka juttu olnud. Väiksem kuid glamuurne, asub Second Road´il.GoGo-dest asub Walking Streetil näiteks Eestist tuntud "Galaxy" Eestist pärit omanikuga ;P

Soovitaksin võtta Tais hoopis massaazikursuseid. Tuleks otsida muidugi õige massaazikool. Seal kõige soodsam ja kvaliteetsem koolitus. Bangkokis käi ära kuningapalees ja seal oleva lamava Buddha juures ;)

Ka tulime just Kemerist täna hommikul...Novatoursiga...täitsa rahul, kuigi Armas Vene Linnake viskas lõpuks siibrisse kyll...Antalyas oli ses mõttes huvitavam. lastega soovitaks vb Antalya veeparki ja delfiinishow´d ;)Enamustes 5* hotellides on oma lasteprogramm ja erinevad showd lastele, osades ka veeliumäed jne Lõbustusparke ja veeparke on vist igas linnas seal mere ääres :)

Ilm oli ilus, ühel päeval ainult natuke tibutas tunni paar ja siis oli jälle ilus ilm. enamasti on ikka päike , vahel natuke pilvisust praegu...merevesi on õhtuks päris mõnna ja basseinis kannatab niisama kogu aeg käia :)

Tulin ka täna just Kemerist...armas vene linnake :D mina võtaksin kaasa liire ja dollareid...vahetada soovitan siin. siis kohapeal nad pakuvad ise hindu sulle enamasti dollaris v euros...oleneb täiesti kohast..siis ise arvutad ,kummas parem on maksta ;) ekskursioonide eest võidakse ka eurosid kysida :)

Sai kohapeal tehtud , koos kõikide paberite täitmisega läks vast mingi 20-30 min kokku max ja 1000 bahti vist maksis e. ~350 eeki. Pilt pidi ka kaasas kindlasti olema.

Sai ka just Varestega Tais käidud, saabumine esmaspäeva hommikul 2-3 ajal. Ise jäime rahule ja tõrkeid eriti ei olnud. Viisad tegime kõik kohapeal, nii Valgevene (30 U$D)kui ka Tai. Esmakordsetel minejatel soovitan Bankoki ekskursiooni võtta otse Vareste käest, kui tahtmist , siis teisi ka...meil oli Hr. Vares isiklikult kaasas ja abis. Tänud Tänud... :)