Raits_the_reisumees

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
30 kommentaari

1 külastatud kontinenti

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere, kuidas see viisa asi sai lahendatud? Ma ei mõista soome keelt ja olen üsna jännis.

Kas keegi on veel viimasel ajal käinud ja oskab ehk soodsaid ööbimiskohti soovitada? Samuti oleks teretulnud soodsad autorendivõimalused. Lähme sinna sõpradega järgmine nädal.

ja see ka et netist tehtud viisa toimis ja 15 mindiga olime maal.

Kas keegi om kursis maalt lahkumisega. kas tasu on 14$ ja kas maksta saab ka dongis. kuulu järgi v6ib maalt välja viia 5000 dongi, ülejäänu konfiskeeritakse. ehk kui maksan 20$ ja saan tagasi dongi, kas see siis vōetakse lihtsalt ära?

Mis seal Singapuris õlu ja muu alk maksab, kuulu järgi räme kirves? Meil paar päeva vaja seal olla kuna lend nõuab, et äkki oskate soovitada soodsaid söögi-joogikohti. Kas keegi rannas on käinud seal?

Ma sain ka korda tuli ilma täppideta, eks näis kas saab maale :)

Kas kellegil seal täpitähtedega on olnud probleeme, eriti huvitab Õ. Tuli vastus, et te olete vist vea teinud.

Kas on arrival viisa saab teha ka, siis kui oled maal rohkem kui 15 päeva, täpsemalt 17 ja palju see maksab? Helsingi saatkonna kaudu on päris ulmehinnad.

Meie lähme jaanuari keskel ja tahaks võimalikult soodsalt nagu ikka, aga samas ka mugavalt.

Küsin palju selline safari u maksab ja kust leidsite giidi?

See on üks jube vägev saar. Kohalik transport on odav, aga võtab ka rohkem aega, väiksed Toyota Hiace bussid, kus korraga nägime sees vist 20 inimest, osad olid lapsed. Meil jäi sinna ka tuttav, kes teeb trippe kui on huvi kirjuta, annan kontakti. Vieux Fortis tean ka väääga odavat ööbimist.

Alati võib olla, et keegi on leidnud uue ja väga soodsa variandi peale seda kui vanad postitused ilmusid, nii et usun, et tasub küsida. Tekib uusi firmasid ja võimalusi. Võib-olla keegi pakub ise öömaja jne.

Sinu esimene post. Usun, et enamus teemasid on juba läbi näritud nii siin kui mujal internetis ja kindlasti on miljoneid reisikirjeid Florida kohta. Minu küsimus sulle, milleks see foorum üldse tehtud on? Sinu teine post oli teisalt väga abiks!

Mina olen Stanstedis veetnud öö, suht ebamugav, aga saab hakkama küll. Seal paljud inimesed olid madratsid kaasa võtnud.

Natuke rumal küsimus aga kas see Kuala Lumpuri LCCT airport on siis International airpoti üks terminaal või eraldi lennujaam? Küsin ka, sest oleks ilmselt tarvis seal ööbida. Kas seda Malaisia raha saab Eestist ka või kust, seda kõige targem oleks vahetada?

Kõigile Puerto Rico öömaja otsijatele: http://www.vrbo.com/vacation-rentals/caribbean/puerto-rico#8913

Kui keegi leiab mõne eriti soodsa rendiautokoha, võiks anda ka teada.

Usa viisa kohta kuulsin sellist infi, et septembris on mingid kõnelused kui siis allkirjastatakse, siis läheb, kui seal ei õnnestu siis järgmised analoogsed pidid olema veebruaris. Teadjamad rääkisid et viisa on ikkagi abiks, sest Eesti on riskigrupp ja tagasi võidakse enivei usast saata. Reisitõkkekindlustus on soovitav teha.

See on päris abiks sait: http://www.vrbo.com/vacation-rentals/caribbean/puerto-rico#8913

Olime märtsis St Lucial ja ööbisime cottages, mis on siis nagu kahe magamistoaga asi, kus ise saab süüa teha jne, väga raju kui hind on oluline, tõsi seal maksis meil 2 nädalat umbes 1500 krooni näo peale, Puerto Ricos nii soodsalt ei saa vist.

Mind huvitavad just hostelid, bungalowd ja self catering kohad. Kas selliseid seal on ja mis hinnad võivad olla?

Me lähme neljase kambaga jaanuari lõpus San Juani. Kui keegi on leidnud soodsaid ööbimisvõimalusi võiks anda teada.

Kas keegi teab millised on toidu hinnad St Lucial? Kas peaks miskit kaasa ka tassima või saab kohalikust lobist söönuks (mõtlen leiba, saia...)? Mis maksab alkohol, kas on mõtet Laua viin kaasa võtta? Kas keegi jalgratast või rollerit on Santa Lucial rentinud ja kui siis mis maksis? Kas Pitonseid on keegi vallutand ja kas see on tõesti nii raske nagu välismaalased räägiva või ronib eestlane üles nagu nalja?