snob

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
15 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

11 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Sao Miguel, Assoorid
Pilte ja veidi teksti. 

https://wp.me/p18mnR-I9

Matkariided on ilmselt nagu lumelauariided ja neid ei tohi tavalise pesupulbriga üldse pesta. Kuna pesupulber sisaldab kraanuleid ja muud keemiat, mis peseb välja vettpidavad ained ja lõhub ära kanga omapärase struktuuri. Spordipoodides on müüa spetsiaalne pesemisvahend "Nikwax". "Nikwax"il ka eraldi vahend, mis taastab hingavate ja veekindlate röivaste veekindluse ja hingavuse. Enne pesumasinaga pesemist peaks selle karbi kuhu sa pulbrit paned, vanadest pesupulbri jääkidest puhtaks pesema.

Kas matkaradade algus ja lõpp on samas kohas? Kui ei, siis pole rendiauto ju kõige parem sõiduvahend. Mõtlesime, et West ja East Touri jaoks võtame rendika. Siis saab ise aega planeerida. Eelmisel reisil tutvusime vaatamisväärsustega, tellides grupiekskursiooni kohalikust büroost. Väga häiris see: "bussist maha, see on see ja see. Tehke kähku pildid ära, marss bussi ja edasi". Tahaks ikka mõnda kohta kauem nautida, mitte "lükata - tõugata mees" olla Levada matkad võtame ilmselt kohapealt paketina. Mul on kaks küsimust: Millised matkarajad on kõige huvitavamad(milliste omadustega) ja kui suur võimalus on ookeanis vaalu näha? Tänu ette :)

Kliki video all: watch in high quality, muidu on pilt kehv.

Kes teab millal varises kokku tee Seixali lähedal, kus vana tee läks läbi tunneli ja ülevalt langeb juga ookeani?

1.Nou Camp staadion (FC Barcelona 98 934 istekohaga Euroopa suurim jalgpallistaadion) 2.La Rambla tänav 3.Tibitabo mäelt panoraamvaade Barcelonale 4.Gaudi park ja kirik Sagrada Famila 5.Imax 3D kino

Tuhat tänu Priidule ja kõikidele teistele, kes siin muljetanud on. Meie olime 4 kesti Madeiral 05-14 November. Easyjeti piletid ostsime ära juulis ja 4 kuud ette ostes maksis ühe inimese pilet 2600 eeki. Hostel "Residencial Funchal" asus kohe turu kõrval ja nädal maksis 1300 eeki. Käisime purjekaga ookeanil, nägime vaalu. Kolm päeva matkasime. West ja east tuuri tegime ära rendiautoga.

Hea lugemine. Kui kahju pole, siis näita pilte ka.

Minul on küll kaasas olnud. Hea vaadata kui kõrgel, kui kiirelt ja kus parajasti lendad.