trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kui booking.com kaudu midagi ei leia, siis on veel kodumajutused olemas: https://www.airbnb.com/s/tahiti?checkin=07%2F25%2F2014&checkout=07%2F30%2F2014&guests=3&price_max=72 ja couchsurfing.org Lisaks v6ite yhendust v6tta kohalike koolidega, ehk saavad aidata. Lennupiletid on tavaliselt kalleim osa reisist, seega ei tasu end heidutada lasta muust- kyll elu k6ik paika paneb jalle. Soe kliima ja m6nusad inimesed on ees ootamas, ilusat reisi ja arge kartke tundmatus kohas vette hypata. Esimest taksojuhti lennujaamas ei tasu uskuda, aga paar tanavat edasi kohvikupidajat vast juba kyll.

Dublinist saad Belfasti paari tunniga, Belfastist läheb buss mööda rannikuäärt Giants Causewayle hommikul. Võtad oma joogi kaasa ja matkad selle ranniku läbi (vaata Googlest pilte) ja õhtul saad bussiga ilusti tagasi Belfasti jälle. Päev mega looduselamusega garanteeritud. Samuti Connemara ja Burren ja Galway on kaunid. UK poolne Iiri on elamusterohkem arhitektuuri jne osas. Vabariik sellist elamust ei pakkunud, kuigi Dublinis on vahvaid muuseume. Giants Causewayle soovitan küll panustada.

Milleks Airbalticut ja kolme lendu Tallinn-Dublin-Tallinn lennul vaja on? 15-20 oktoober on praegu edasi-tagasi lend kokku 50 eurot. Mine www.ryanair.com ja broneeri lend ära, mida kiiremini teed, seda suurem on tõenäosus, et saad selle hinnaga. Maksmisel on vajalik krediitkaardi olemasolu. Ja mina just ei soovita ei seljakotte ega pehmeid spordikotte Ryanairi lennul kasutada, kõik kahtlased kotid topitakse papist raami väravas. Osta või laena korralik mõõdus kohver ja keegi ei lase sul seda ei kaaluda ega mõõta seal raamis. Ja sisse võid toppida nii palju kui mahub vähegi, riideid sinna küll üle 8 kilo on raske sisse mahutada. Ja kui ongi raskeid asju, topi taskusse või hoia lahtiselt käes (raamatud nt), kindlasti ära pane neid kilekotti ega võta lisaks väikest käekotti, need lähevad siis lisapagasi alla juba. Ma olen palju ryanairiga lennanud ja pole iial probleeme olnud. Ja kindlasti sama dokument peab olema, millega check ini tegid - olen Glasgows näinud, kuidas vanem härra saadeti minema, sest ta oli id-kaardi asemel passi kaasa võtnud.

Suhteliselt vaike lennujaam, lendude vahe peaks olema ok. Juhul kui midagi ei juht. UK-s on tihti lende edasi lukatud, kui vihm on liiga tugev, rada lumine jne. Aga Tallinnas vist ollakse lumega harjunud, nii et probleeme ei tohiks tekkida.

Hei vipassana,

Ma olen Chennais 18-23 veebruar, kas juhtud sel ajal sinnakanti ka? Ma olen fotoaparaadiga Lonely Planeti abil liikuja, varem Goas ja Delhis ja Agras olnud. Seekord piirdun Chennaiga esialgse plaani kohaselt. meil: lilleriins@hot.ee

Bussid on soltuvalt firmast kas normaalsed ja suhteliselt vahe inimesi on peal, voi on kohalike odavliin ja tohutult rahvast tais pressitud. Kaisin koos 9 ja 6 aastase lapsega, kasutasime molemat sorti busse ja jaime kenasti ellu, elamusi saime tohutult. Ja petiseid on bussijaamade ukseesised tais, ei tasu usaldada liialt lahkelt naeratavaid meesterahvaid, nad tahavad kumnekordse hinnaga piletit maha muua. Agadir-Marrakech bussipilet oli 95 kohalikku, tagasi sama ja lastel sama hind, alla neljased on tasuta. Agadir - Essaouira 75 kohalikku, Essaouira - Agadir oli 50 kohalikku ja kohalikega sama buss, bussipeatus tohutult linnast valjas. Linna saab jagatud taksoga 8 kohalikku maksin kokku enda ja kahe lapse eest. Takso peal oli veel 3 meesterahvast peale meie.

Kui Marrakeshist Agadiri soitma hakkad, siis soovitan seda labi Essaouira linnakese teha. Kaunis kalurilinnake vana kindlusega. Agadir on paras Lasnamagi selle korval, aga see tee Essaouirast Agadiri on nagu tee Belfastist Giants Causewayle - fantastiline rannikuaarne tee, kohati koledad S-, U, ja O-kurvid, aga elamusi tohutult. Ise just saabusin sealt. Olin ainult kull Marrakeshis, Agadiris ja Essaouiras. Louna poolsemaid linnu ei tea. Aga neist kolmest on Essaouira parim elamus.

Viimane pomm oli Belfasti külje all Holywoodis umbes kuu-kaks tagasi. Maha lasti inimene eelmisel kuul usuküsimuste tõttu. Massikaklusi pole vaid täheldanud veel.

Lastminute.ee pakub Türgit ja Bulgaariat Soome algusega alla 4000 krooni.

Bulgaarias vägistatakse tihti randades noori ilusaid tüdrukuid, vägistajaid ei tabata aga. Kui mul oleks puberteedieas tütar, siis ma ei julgeks sinna minna.

vahet pole, valuutas me ei saanud kuskil maksta. Tunnistati ainult kohalikku raha. Hea oleks, kui on kohe veidi ruupiaid kaasas, me ei saanud lennujaamastki minema, enne kui valuuta ära vahetasime kohaliku raha vastu. Krediitkaardiga sai kohalikest pankadest raha välja võtta, aga kaardiga maksta ei saanud me kuskil. Ega ei arvestanud ka ausalt öeldes selle võimalusega.