trip-krainetrip-ukraine-dark

Merlice

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
16 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

soovin 11 juuliks m4-le inimesele.

Alati on kuskil keegi toriseja :)

Meie käisime ka puerte de Gruziz Loro Pargis ja see linn meeldis meile ka. Seal oli ka vähe rohkem kohalikku elu ja usu mind, sa ei jäänud millestki ilma, et Palya des Americasse ei hotelli ei võtnud:) . . . On olemas Puerto de la Cruz ja Playa de las Americas. Kui olete tõesti kohal käinud ja tahate teisi aidata, siis PALUN olge hoolikamad ja tehke oma tekst teistele arusaadavamaks.

Trip.ee

Tõesti, plätudega minna ei olnud just parim idee. Kuna ma ise hispaania keelt ei osanud, ja aru ei saanud, kuid sinna matkale minnes, jooksid kohalikud järgi ja näitasid jalanõude suunas ja raputid pead. Aga ma sain hakkama, kuigi plätudest ei jäänud midagi järgi. Ma ise poleks ka uskunud, et sellega hakkama saan, kuid see tee on võimalik läbida ka plätudes 2 tunniga. Ma ei ole just sportlik inimene, mis pani ennastki üllatama, et ju siis füüsis väga halb pole. Aga ma eriti ei pannud kyll tähele et seal väga vesine oleks, vesi voolas küll, kuid võimalik, et enne oli see kuiv.

Me ostsime lennupiletid detsembris. Ja Tallinna-London-Tenerife-London-Tallinn läks maksma 3800 kr inimene. Saaks odavamalti kui enne ette osta. Londonisse lendasime Easyjetiga ja sealt Tenerifele Ryanairiga. Hotell läks maksma siis see 3 magamistoaga tuba 450 euri. Me bronnisime 2 magamistoaga ja saime 3 magamistoaga, ja olime seal 4-kesi ja läks siis 112 euri inimene.Kuskil 1700 kr 10 ööd. Öö hinnaks tuli 170 kr. Kui abi vaja, võin aidata. Turismikuurortides käisime ka, aga ei meeldinud. Puerte Santiagos näeb kohalikku elu ja seal on poode ja restorane ja selline mõnus koht. . . . Kohanimed algavad alati suure tähega. Toimetaja parandas.

Meie otsutasime siiski Tenerife kasuks, ning odavalt saime sinna piletid nii: Tallinn-london (easyjet), London-Tenerife(ryanair) ja edasi-tagasi piletid läksid inimese kohta maksma 3000 kr. Reisi pikkuseks 12 ööd. Sinna minnes läbi Inglismaa ja tagasi tulles peame ööbima Inglismaal, lennujaama juures hotellis. 10 ööd siis kokku Tenerifel ja 2 ööd kokku Inglismaal. Inglismaal võtsime Stansted Hilton hotel 4* ja maksame 350 kr öö. Ja Tenerifel läks meil maksma 10 ööd, 3* hotellis 1700 kr.Kõige mugavustega ( bassein, oma kööginurk, magamistoale lisaks söögituba, rõdu,saunad,mängusaal jne) Kokku, siis reis läks maksma:5400.- Ja 12 päeva siis. Suht odav siiski, võrreldes reisibüroodega, kus viimasehetke pakkumisel pead nädalase reisi eest välja käima miinimum 4400.- JA meid see Inglismaal ööbimine ei höiri, kuna saame yhel reisil käia ka teises linnas ja näha ka teist maad. Madeirale soovitan minna ka läbi Inglismaa ( stanstedi lennujaama ) Tallinnast, siis easyjetiga. Käisime seal nii 2 aastat tagasi ja edasi tagasi lendude peale läks kuskil 3000 kr. Ööbimised 7 ööd Madeiral oli inimese kohta koos hommikusöökidega 2000 kr.Samuti pidime kaks ööd ööbima lennujaamas ja kokku läks reis siis kuskil 5500 kr kandis. Samal ajal pakkus reisibüroo Madeirale otselendudega pakette kuskil vähemalt 10 000 kr. Et hoidsime ise mässates, raha suht palju kokku.

Kui oma sõpradega Ameerikasse läksime, siis lasime teha kõik endale t-särgid, kus on peal Maailma kaart ja tõmbasime noolekestega kust me tuleme ja märtkisime eesti punasega ära. Et oleks kohe hea lihtne seletada kust me tuleme. Aga siiski,, enamu arvavad et oleme , kas soomlased või venelased, või siis rootslased.

Mõned inimesed on ikka väga õelad, oskavad ainult teisi inimesti halvustada. Olin suht alles reisilt tulnud ja tahtsin kiiresti kribada neile, kes alles reisile lähevad, et mis hinnad Usas on. Sel hetkel ei pidanud ma tähtsaks jälgida kirjavigasid,vaid põhiline oli informatsioon edasi anda. Vb mõnele tundusid need hinnad utoopilised, kuid sellised hinnad olid meil. Ma ei hakka ju asju välja mõtlema:) Me olime peamiselt kesklinnas ja vb seetõttu olid kõik hinnad suht kallid. Vabandust veelkord:) Eestlased on ikka väga õelad ja tähenärijad:) Mis teha:)

Meie ööbime oma seltskonnaga 13-16 aprill kesklinna hotellis, mis asub tõesti hea asukohas ja maksab väga vähe, meid on 7 ja võtsime 2 tuba.Mõlemas toas on 2 double bedi, ehk siis 4-kesi mahub ära..kaks inimes tyhes voodis ja 2 teises voodis, ja siis teises toas ollakse 3-kesi. Ööhind oli toa eest 76 dollarit pluss maksud, see teeb ala 90 dollarit , ja kui selle jagad 3.ga siis tuleb 30 dollarit inimese kohta öö hinnaks. Saadan sellle hotelli kodulehe aadressi: http://reservations.hotelscheap.org/hotel/overview.aspx?hotelid=143237&destid=&checkindate=4/13/2009&checkoutdate=4/16/2009&numrooms=1&adultsineachroom=1&city=Chicago,IL,US tundub väga hea igastahes, seal on köögiga tuba ka, see läheb koos maksudega kuskil 110 dollarit..ehk siis 3 peale kuskil 36 dollarit öö hinnaks .See oli üks odavaim koht mille leidsime, ja see on majanduskriisi tõttu hindasid alla lasknud, julgen seda kohta soovitada.Tore oleks kohata eestlasei seal:=) Nägemist,,:)

Reisil aastas kuskil 3 korda easyjetiga.Olen lennnanud nii Portugali,Saksamaale, Hispaaniasse ja Inglismaa eri kohtadesse ja on käitutud niimoodi: Reisisime 3 kesi.Minu ja mehel kaalus kohver mõlemal 24 kg ja kolmandal isikul kaalus kohver 8 kg:)Kuna olime teinud broneeringu koos, yhe broneeringu numbriga olid piletid, siis saime panna need teele koos.3 erinevat kohvrit ja kokku tuli kolme peale kilosid 24x2 ja pluss 8kg. AGA NII TÕESTI EI TOHI, ET SUL N NÄITEKS 3 PEALE YKS SUUR KOHVER JA SEE KAALUB 60 KG. eraldi peavad olema.siis saab koos ära anda. Inglismaal ollakse tõesti natuke liiga karmid.Näiteks oli mul käsipagas ja fotikas ja need kästi suruda sinna käsipagasisse.Ühel naisel oli läpakas ja siis väikene käekott ja isegi selle kallal hakati norima ja naine võttis läpaka kätte ja surus väikese koti läpaka kotti.Ja siis lasti alles minema. Inglismaale minnes olge jah ettevaatlikud. Näiteks Portugalist tagasi tulles, oli mul lisaks tavalisele käsipagasile kaks kilekotti, ja nendega lasti läbi. Saksamaal olles probleeme ei olnud.

Tere, igale inimesele on hinna sees pagas, mis võib olla maksimum 20 kg inimese kohta.Seega kui sa ostsid näiteks koos 3-le inimesele 3 pileti, kus võib ühel otsal olla kokku max 3 pagasit, siis näiteks võite pagasi teele panna koos.Ühel on pagas ala 10 kg ja teisel 30 ja kui koos annate saate ikka kokku 40 kg, mis on kahe peale lubatud. Iga ülekilo eest nõutakse mingit, raha, see oleneb, kas sa meeldid sellele teenindajale, ja kas lend on täis jne. Käsipagasi, eest raha ei kysita.ee peab mahtuva sinna vahesse, saab proovida, lennujaamas, check.-in lettide juures.Aga see suht suur, ja sinna mahub ka selline väiksem kohver:) Seega ära muretse: sinul on õigus võtta kaasa käsipagas ja kohver max kaaluga 20 kg, ja selle eest ei pea sa midagi juurde maksma. Edu

Espetada kohta jah see info, et meil oli menüüs espetada kahe erineva hinnaga. Me ei saanudki aru miks, osa meie seltskonnas tellis selle odavama 7.50 eurose variandi ja mina tellisin osadega seda kallimat varianti, mis maksis 9,40 eurot. Me ei saanud vahest aru, aga yks naine ütles et tema liha oli enam vähem verine, et nii nätske jne,minul oli hea küpse. jusiis selles hinnavahe oligi,, hea et ma igaksjuhuks kallima võtsin:)

Espetada kohta jah see info, et meil oli menüüs espetada kahe erineva hinnaga. Me ei saanudki aru miks, osa meie seltskonnas tellis selle odavama 7.50 eurose variandi ja mina tellisin osadega seda kallimat varianti, mis maksis 9,40 eurot. Me ei saanud vahest aru, aga yks naine ütles et tema liha oli enam vähem verine, et nii nätske jne,minul oli hea küpse. jusiis selles hinnavahe oligi,, hea et ma igaksjuhuks kallima võtsin:)

Tere,

tulin 29.aprillil puhkamast Madeiralt. Sõime hommikust hostelis ja lõunat-ja õhtusööki väljas. Kohaliku maitsva kala keskmine hind restos oli 7.50 euri,see on suur portsion. Aga kahe peale jääks väheseks. Mõned kohad myysid muidugi seda kalapraadi mingi 12 euriga. mõttetult kallis. 8 euri maksimum selle eest. NB!ÄRGE MAGUSTOITE KOHALIKEST TAVARESTODEST VÕTKE, KUNA NAD EI OSKA NEID TEHA, meie tellisime bananas and cheese, jajjj,,,kelner ei öelnyd ka meile midagi, mida meid ees ootab, Nimelt saimegi otseses mõttes tavalised kaks kooritud banaani ja suure juustu tyki keskel, ja sellele toodi nuga ja kahvel ka,, ei olenud banann küpsetatud ega midagi ja kastet ka polnud. KOHUTAV, NAERSIME POOL TUNDI,,OLIME OTSESES MÕTTE ÜLLATUNUD, PETTUNUD JA NAERMISEST LÕHKEMAS.SEE MAKSIS 4 EURI:) KELNER SAI ARU ET OLEME PETTUNUD JA TÕI KAHJUTASUKS MEILE PITSI KANGET MADEIRA KOHALIKKU PUNAST VEINI, UMBES 20 %. M'ni päev käisime ka lõunaks poest süüa ostmas, suht kallis ikka.Kilejuust, mis eestis pakk maskab mingi 15 krooni, maksis neil kõige odavam 1.8+= 28 krooni. Ja toit jah kallim seal kui meil. Vein__ mm,, ostsime iga päev veini, portugali veine, 1-3 eurot,, vääga head Kui ostate odavat veini siis roosat või valget, punane odav vein oli väga halb, kallasime kraanist alla, väga kuiv ja kibe. Aga valge vein on kindla peale minek,isegi siis kui see maksab 0.98 eurosenti..ma ei tee nalja,, sellise hinnaga veine oli seal palju:) Ja see oli mitte 0.75 pakk vaid 1l vein.USKUMATU, EKSOLE.

Meie plaanime minna Hispaaniasse, Madriidi septembri lõpus ja oleme seal nädal aega. Sõidame sinna Berliini kaudu, nii tuleb odavam viis. Piletitehinnad: Tallinn-Berliin-Madriid-Berliin-Tallinn ( easyjet.com) Yhe inimese peale edasi-tagasi piletid, kõik otsad kokku, koos lennujaama maksudega tuli meil mingi 2500 kandis. Muidugi me ostsime nyyd mais piletid ära aga sõidame septembris, mitu mitu kuud ette, siis saad supper odavalt, Nii me selle easyjetiga reisimegi.Väga hea. Oleme pigem sellised, et tahame riiki näha, ja võimalikult palju liikuda ja väljas olla, et me ei vaja lux hotelli, kuigi täitsa ilma pesemisvõimaluseta kohas ka ei tahaks ööbida. Võtsime endale 1 nädalaks, vana linnas asuvasse hostelisse double bed roomi, vanniga ja wc-ga,tv,vannitoavahendid,linad ja rätikud. 1 nädala per room maksab 270 euri-see oli üks odavaim, mis ma leidsin. Kahju on see, et hommikusööki seal hostelis ei ole võimalik võtta. Aga kuna üks hostel kus pakuti hommikusööki ja oli enam vähem samas tasemes, kui see 270 eurine, aga see maksin siis 1 nädal koos hommikusöökidega mingi 390 eurot. Kammoon, kallis.Me parem võtsime selle 270 eurise ja käime kuskil kohvi joomas ja omletti söömas ja läheb umbes 7 euri per nägu ( 7x2=14x6=84 euri).VÕIDAME IKKA: 270+84=354) Nii arvan mina. Berliinis sinna, minnes peame yhe öö magama hostelis, saime samuti lennujaama juurde guesthouse ja see asub 1km kaugusel lennujaamast ja maksis 35 euri per room:) Jummala hea hind.. bouble bed room. Muigui vannituba on koridori peal. Aga pole hullu. Raha kahe peale tahame kaasa võtta umbes 1200 euri. Sellest siis 35 läheb berliinis hostelisse, 270 madriidis,hommiku, õhtusöökide peale arvan läheb umbes max 25 euri päev, per nägu.siis kuskil max kahe peale 6 päeva mingi 300 euri.Aga arvan et me ei pea iga päev väljas sööma. KOKKU: 605 EURI. Sinna lisanduvad muidugi sõidud, ekskursioonid jne. 'Edu reisimisel. reisimine ons lahe