trip-krainetrip-ukraine-dark

Ago

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari

1 külastatud kontinenti

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

tead ausalt ei tea,kus peatume,midagi ette planeeritud pole ja ööbimise vaatame kohapeal,kui playale jõuame.aga eks sms-i teel saab ju inffi jagada.millal siis ise minek ja kui kauaks siis.

Tere jälle. Küsimus sulle et kuskohas te Playas ööbite, et saaksime ühendust seal. Ise ei oska veel täpselt öelda, millal me Carmenisse jõuame. On teil mingeid hotelle ka välja vaadatud, kas broneerite läbi neti või vaatate kohapeal hotellid välja, annan oma maili ka siinjuures, et siis edasi suhelda: agojyris@yahoo.com

suur tänu sulle nende linkide eest mida andsin,saime palju targemaks ja edu sulle.

Me läheme siit 2-l märtsil lennuga Amsterdami ja sealt Cancuni. Kohapeal samuti 2 nädalat. Kuna on suur huvi päikesepüramiidi vaatama minna siis otsustasime et samal päeval sõidame lennukiga Mexico Citysse ja järgmisel päeval bussiga püramiide vaatama ja siis esimesel võimalusel Cancuni. Sealt kohe samal päeval Tulumi, kus oleksime siis mõned ööd ja edasi Carmenisse, siis Cozumeli saarele ööks või paariks ja edasi Cancuni seda kuni reisi lõpuni, kust saab siis igasuguseid tuure võtta, vot see oleks praegune plaan. Aga millal ise siis konkreetselt ise minekule sätid, äkki ühineks, seltsis ju segasem. Me ise läheme kolmekesi.