trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Parem on võtta öömaja linnast välja..Koczielicko oli vist...on odavam ja rahvast vähem. Samas teenindus ja hotell olid super. Mäe otsa sõitmiseks soovitan pileti netist ette osta ..on odavam ,,pileti hinna sisse käib ka kolm tundi veekeskust millest täiesti piisab. 

Need maad vaatavad küll Sinu Inglise keele oskusele suurte silmadega ja üksi Sa seal seda siis räägidki:) Noh tegelikult võin soovitada Lyonis turismiinfos ühte tädikest kes kutsutakse selliseks puhuks eraldi kohale juhul kui nad ikka aru saavad mis keelt Sa üldse pursid:) Noh juhul kui sealt läbiminekut on loomulikult:)

...kui on olemas selline klahv nagu F5 muidugi:)

Jõulude ajal tasub lastega minna.Kaubamajade ees on suured jõuluetendused...jõuluvanad ja päkad ja muud tegelased on kohal ja jagavad lastele OHTRALT kingitusi.See on seal selline ilus aeg ka.Nagunii väike ja ilus riik ja siis on ta veel täiega ära ehitud ka.

Igale oma aga Dharma omad sobivad mulle küll kõik peale eelviimase soovituse;) Lisaksin veel, et minge trenni! 20-25 aastat tõsist käsitsivõitlust jne annab piisava enesekindluse paskaakidega toimetulekul.

Kui on mustvalge telekas arvuti taga, siis kuhu kurat ma pean nüüd vajutama et midagi avaneks ???

Ei puutu küll kindlustusse aga pildi Nordea suhtumisest ikka annab ;)

Sa kalamees pole?? Äkki nüüd näkkab hoopis ;)

Mul tegelikult oli see kunagi telefonis tooniks pandud isegi...ilma igasugu tagamõtteta.Lihtsalt kõlas hästi!

Mul sõber meremees rääkis, tal oli kunagi paar lausejuppi mobiili salvestatud.Ja et ta siis enamus õhtuid joonud pea ja kaklemise eest auku visati, siis see oli võimalus kuidas sealt kähku välja saada.Tegevus siis toimunud Mauretaanias.Et kui purjakil olles näiteks miskite teiste valgetega jagelemiseks läks ja kohalik politsei saabus-lasi aga moblast ette,et Allah on suur vms ja viidigi vastaspool palju midagi küsimata minema.Vahel aga sattus ikkagi ise ka süüdlaseks. Ja et seal vanglate asemel on pealt restiga augud maa sees, siis sealt järgmisel hommikul väljasaamiseks olid ka jälle oma võlusõnad. Kindlasti ei kuulunud nende hulka väljendid nagu..raha pole jne ;) Sultanja- mehed tahavad ikka tavaliselt ju välja näidata et raha on või kuidas? Lihtsam naisi saada ju? ;)

Kas mehed peavad burnuse muretsema, et löögile saada? Kui tihe seal see sookontroll on? Ja millest selline erinevus üldse...kas naised ja mehed räägivad araabia keelt erinevalt või on neil lihtsalt niivõrd eri teemad? No ma saan aru jah, et kui miskitest tiivakestega asjadest näiteks põhijutt käib, siis seda mul vast polegi väga oluline araabia keeles teada;) Aga tegelikult ka ...millal meestele kursused tulevad ?

Kunagi käisin ühe sõbraga jalgrattamatkal Hispaaniasse.Teele jäi ette Jean D´Arc-i haud. Ega sõber just erilise koolitarkuste teadmisega ei hiilga ja ta ei suutnudki minu jõupingutustest hoolimata aru saada, et miks ta mingi targa hauda peab vaatama.Ta olevat ise ka tark! Ja et miski Zann oli ka juhtumisi tark siis see teda ei huvita ;) Lõppes asi siis aastaid hiljem kui telekas filmi näidati selle targakohta ;)

Kui päike on ainuke kriteerium, siis mina olen juba pruun nagu neeger ja seda tänu oma kodus räästa all terrassil päikese võtmisele. Ja paar kolm päeva siis sõiduaja pealt ka kokku hoitud.

. . . . Trip lisas postitusele punkti ja eemaldas mõttetu osa postitusest.

Kusjuures see 120% hinnaalandust pole veel kõik..selle lennuki millega minnakse ja tullakse-selle lennuki võib ka pärast endale jätta!

Ilmselt on mul lihtsalt veidi igav aga uurisin siis asja. Püramiidi maaletooja nentis kurva näoga, et Travelpartner oli maha müüdud ja uus omanik oli asja mingil seletamatul põhjusel soiku jätnud;) Ja agendid praegu on teadmatuses, et mis edasi saab. Ja tõepoolest-tulevik on tume sest uus omanik ei anna mitte mingisugust infot. Nii, et lugupeetud margusalviste ilmselt enam ei soovi mind kohtusse kaevata või kudas? Ma olen endiselt nõus minema;) MOTT

Kanadele saab näiteks jätta kotiga sööda ette ja ise nad sealt siis nokivad vastavalt vajadusele.Ainult ruum kus nad munevad...sellel peab veidi tavalisest kõrgem lagi olema.Kui pererahval pikem reis plaanis siis muidu ei mahu kanad sinna munade kuhja ja lae vahele hästi ära enam muidu!

Mina olen märtsikuus telkinud Püreneedes ja tõsi ta on...miinus kümme on tavaline.Aga seda ainult mõne tunni jooksul ja nagu päike tõuseb on kohe soe ka.Soovitan pisikese priimuse või kasvõi küünla kaasa haarata...telgiga kalastajate nipid;) La Jonguera ümbrus on selliseid päevaajaseid matkaradasid täis.Ei mingeid ekstreemsusi aga huvitav ikkagi.Dolmeneid jubedalt. Mismoodi need kiviaegsed tüübid neid kokku käristasid.. ei saa aru. Ja neid on seal mäed täis.

Vabandan...ma ei teadnud millest jutt ;) Uurisin Googlet ja nüüd tean ;) Ongi Aigüestortes olemas;)

Aigues Mortes rahvusparki mõtled? See on ju Prantsusmaal mere ääres hoopistükkis. Ilus koht...ma olen seal illegaalselt telkinud ja liivatormi üle elanud ;)

Ilmselgelt on minu viga see,et ma pole mingi pool aastat Tripist välja loginud. Mul pilt ei muutu;)

Ja ikka ma ei saa aru;) Viska miski näide äkki lingi näol äkki? Ilmselt ma pole kõige teravam kriit pakis;)

Minul pole tripiga miskit pistmist aga ausõna mina küll ei saa aru mida sa mõtled? Kui sa üleval paremal vajutad .minu konto. peale siis tulevad ette kõik teemad kus sa kunagi sõna oled võtnud ja igal teemal kus vahepeal keegi midagi lisanud on-on taga kollane nupuke mis näitab ka vahepeal lisatud kommide arvu.Ja vajutad sinn, siis oled ju kohe uute kommide peal! Või oli sul midagi veel popimat plaanis?

Ülimalt teretulnud nähtus on see, et enda kommentaare saab hiljem remontida ka! Võiks ainult ka kustutamise võimalus olla aga see pole nii oluline. Et siis kui oled kellelgi nahad täis sõimanud siin, siis hiljem saad kaineks ja on võimalus teksti muuta ;)