Kät20

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ega keegi ei plaani sügisel minna trippima sinnakanti paariks kuuks? Endal plaan minna, hetkel üksi ja otsin kaaslaseid. Niiet kui on veel hulljulgeid, siis võiks kamba kokku panna, saaks lihtsamini majutust leida ja muidu ka seltsis lahedam ju :)

Iskukood see ei saa olla, kuna seal peab olema 12 numbrit kujul aaaammddxxxx. Prooviin isikukoodi aga see ei sobinud. See koht on kohe kus ma omale panga valin, järgmine leht ongi nö siis identifitseerimiseks.

personnummer: logga in med: (ja mingid valikud: häkerhetsdosa, pankID pa kort, pankID i mobil)

korra proovisime panna sinna selle nö krediitkaardi kehtivuse kuupäeva, päevaks panime lihtsalt 01 ja neljaks viimaseks numbriks panime krediitkaardi viimased 4 numbrit, siis saime edasi küll (kuigi ilmselgelt polnud see õige kood). Järgmisel lehel küsib mingit Svarskod koodi.

Nagu ma aru saan siis ma pole panka sissegi saanud ja juba nii palju segadust.

Naksitrall äkki sa oleksid nii hea ja tore ja kirjutaksid pikemalt kuidas see kõik käib :) üritasin ka kontot teha sinna lehele aga ei saagi aru kas midagi muutus või mitte, ei tundu küll nagu muutunud miskit oleks

Sellepeale lootma jääda, et need piletid ka paari päeva pärast olemas oleks vist väga ei tasu jääda.. lend oleks 24 juuni muidu.