krispik

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Igasugu firmade makseraskuste kohta saab infot http://www.krediidiinfo.ee/ Sisestad firmanime ja sealt alt näed tasuta maksehäireregistri infot, et kas on maksuvõlgasid vms.

Olime Safiris enne jõule 12 päeva, Top oli reisikorraldaja. Nii palju oli reisiesindajatega kokkupuudet, et olid vastas lennujaamas ning käisime 1. päeval infotunnis ja linnatuuril. Rohkem nendega enne äralennu päeva ei trehvanud, sest mõte oli mitte ekskurssida, vaid lihtsalt puhata. Saime toa peamaja paremasse tiiba, kuhu päike ei paista kunagi. Hirmus külm oli:). Õnneks saime ülejärgmisel päeval toa ära vahetada, vasakusse tiiba. Hotell ja liivarand väga puhas. Ujumiseks on suhteliselt pisike sopp, mis läheb üpris järsku sügavaks. Hotell on vaikses kohas, keset tühermaad:). Sakkala keskusesse u 20 minutit kõndi või taksoga 5 naela eest ja mitte mingil juhul rohkem. Plussiks on see,et kui on huvi paadireisi vastu, siis Safiri rannas on olemas paadisadam, kust lähevad reisid Giftunile ja El Gounasse. Sealtsamast saab ka osta kohalike käest merereise.

Lendudest niipalju, et need väljusid nii tulles kui minnes minutitäpsusega.

Kas keegi oskab öelda sellist asja, kuidas on pühapäeviti Stockholmis kesklinna ostukeskuste lahtiolekuaegadega? Kas on poole päevani lahti või on sootuks kinni? Ei lähe just ostlemisreisule, aga kui kultuuriprogramm otsa saab, siis põikaks poodidesse kah:) Tänud juba ette!