Viimased kommentaarid

http://mgauss.blogspot.com Järjekordne Austraalia blogi, aga oleme püüdnud teha nii, et võimalikult palju informatsiooni saaks, ka uued reisile minejad. Seega hinnad, asukohad jms..kõik olemas

Kena lugemist!

Getter Luiags

Meil on plaan minna mehega Austraaliasse ja meie võtame kaasa kahe peale 12000 krooni. Oleme valmis magama telgis ja cs´iga leiame ikka midagi. Samuti oleme juba välja otsinud Perthis asuvad tööpürood kuhu esimese asjana oma sammud seame. Meie ei muretse, Eestis kulub meil kahel kokku 7000kr kuus, millest pool läheb arvete maksmisele, seega 3500 krooni kuus toidule, riietele jms. Tean et Austraalia on kallim kui Eesti aga igal pool on odavamaid poode ning puuviljad on seal soodsamad, Eestist saab kaasa võtta kaerahelbed ja priimuse, et hommikupuder olemas oleks.

Selline küsimus siis. Kui minna Austraaliasse WH viisaga ja jääda seal rasedaks, mis siis saab? Rasedana lennata tagasi tohib ainult esimestel kuudel ja juhul kui ma ei jõua farmis töötada vähemalt 3 kuud ei pikendata mul ka viisat. Olen kuulnud, et seal sünnitamine ja muu sinna juurde kuuluv on hirmkallis. Plaani pole rasedaks jääda, kuid kõike võib juhtuda ja igaks juhuks pean ette mõtlema ka sellise asja läbi :) ( Ma selline ettemõtleja)

Tänud