brita

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Gouvese külas oli selline nagu Voyager (ma ei tea, kas neil kodulehte on, aga siin lehel on näiteks keegi teinud foto nende büroost: Voyager Rent A Car (Gouves) http://www.virtualtourist.com/travel/Europe/Greece/Crete_Island-422083/Transportation-Crete_Island-Car_Bike_Hire-BR-1.html

Maksime ka sularahas, tagatisraha ei olnud. Paar päeva varem bronnides maksime 10€ ning ülejäänud siis, kui autole järele läksime. Kindlustust tasub korralikult uurida, kas hüvitavad kõik kriipimised, suunatuled jms.

Reisil käidud, vastan ise oma küsimustele :-)

  1. väiksema sõiduauto rent 3 päevaks 75€
  2. bensiin keskmiselt 1,75€/l nagu ankaly'gi kirjutas

Teed on väga korralikud. Tihti sõidetakse täiesti suvaliselt üle keskjoone, seega tasub ise tähelepanelik olla.

Palun värskemat informatsiooni järgmiste hindade kohta:

* väiksema sõiduauto rent 3–5 päevaks
* bensiin (põhjas oleva põhimaantee ääres olevates bensukates)

Suured tänud!

Kui kaua võtab aega sõit Heraklionist alla Matalasse ning Rethymnonist alla Prevelisse? Elame ise Hersonissose lähedal ja plaan natuke saart avastada. Haniasse sõit tundub liiga pikk, siis tekkis mõte teha ring Rethymnon-Preveli-Matala-Heraklion-Hersonissos. Või kas keegi oskab soovitada häid nippe sellise plaani jaoks? aitäh!

Meie olime eelmisel aastal siin: http://www.kolumbus.fi/taattistentila/eesti.htm

Jäime igati rahule. Normaalne tuba köögiga, hea valikuga hommikusöök rootsi lauas, järv päris lähedal, õues grillimise võimalus. Lastele ka meeldis, sest olid loomad (hobune, lambad, jänesed, koerad) ja nõrkemiseni sai trossiga mäest alla lasta.

Meie käisime pulmareisil Rhodosel. Superlahe reis oli - mõnulesime nii rannas kui kimasime rolleriga terve saare läbi. Olime 2 nädalat, selle ajaga jõudis ilusti kõike teha. Kui huvitute ajaloolistest sammastest jms vägevast, siis on seal küll palju vaadata, vastupidiselt Kreetale, kus ainsaks on vist Knossos, mis pole ka üldse SEE. Minuarust vähemalt. Mõnus oli õhtuti jalutada Rhodose vanalinnas, sadamas jne. Aah... sinna läheks küll uuesti tagasi.

käisime Kreetal, hotelli rand oli ilus liivane, merepõhi enamuses ka, aga siiski leidsime veest meresiili. Nii et ettevaatlik tasub ikka olla, vees vaadata, kuhu astud, mis on muidugi tüütu, sussidega on vähemalt kindel.

veel ei ole, tegemist ka Toptoursiga

2 nädalat 3000kr pakuks 2-toalist korterit.

on siis 2 nädalat või kuu? 5000 kuu sobib?

mis aeg huvitab? ja mis on odav?