Viimased kommentaarid

No jah, olen siis ka väga ebaoriginaalne, käisin Kilimanjaro otsas, 5895 m. dets 2008. Õlle oli kaasas küll aga tipus ei tahtnud selle peale mõeldagi.

www.memtours.com Käisin detsembris, kõik oli super v.a. hommiku pudru, lepi mingi muu söök kokku. Jäta mail,kui tahad kirjutan rohkem.

Käisin detsembris, Keenia singele jurney visa - 50 usd, Tansaania viisa saab põhimõtteliselt piirilt ka, aga meil oli tehtud Tansaania saatkonnas Stockholmis, aga odavam on piiri pealt osta.

Ütleme nii, et ega Zakopanesse suusatama küll pole mõtet minna, 3-4 nõlva ja natuke suuremad, kui Kuutsekas. Üks suur hea mägi nagu on aga seal on turistid, kes mäeotsa pildistama tahavad minna selle ummistanud ja üles minemiseks tuleb ennast registreerida või järjekorras seista 1-2 tundi. Siis teises keskuses on punkti süsteem, et ostad mingi raha eest omale krediiti ja siis eri tõstuk võtab teatud arvu punkte maha - õudne nõmedus. ja kolmandal mäel on 2 tõstukit, mõlemil on oma pilet. Aga muidu Zakopane on vägev - linn, turg, ööelu ja hinnad mõistlikud, selliseks puhkuseks on sobiv, et sõidad 3-4 korda mäest alla ja siis jood ülejäänud päeva mäepeal õlut või glögi. Kui aga suusatada tahate, siis sõitke ikka Jasnasse(ca 200 km vist veel) seal vähemalt saad päev otsa normaalselt sõita, ilma et peaks mõtlema, kas ja kui palju sul veel punkte alles on.