asfalt

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
18 kommentaari

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tänane kogemus. Tallinast saab Amsterdami lennujaama kaardi, aga see on rohkem enda rahustamiseks. Seal on igal pool SUURED viidad ja kõik on hästi lihtne ja loogiline. Meie lend jäi miskit pool tundi hiljaks, tormasime ummisjalu, aga oleks ka rahuliku kõnniga jõudnud. Sai veel Bangkoki lennu sabas seistud. See lend jäi ka lõpuks umbes 10 min. hiljemaks. Kohvrid jõudsid ka ilusti Tallinast Bangkoki meiega samaaegselt. Juhiksin tähelepanu sellele, et ükski eelnevalt öeldud värava number ei pidanud paika!! Tallinnast väljudes oli juba teine värav võrreldes sellega , mis algul lubati... KLM stjuardess teatas lennukis Amsterdamis uue värava , mis ei osutunud ka õigeks... õnneks taipasime kohe ekraane lugeda. Nii, et sellega tähelepanu!

Minul pandi Helsingis passi viisa 12.01.09. "remarks" 11.04.09. Nädalaga sain kätte.

Plaan reisi paar viimast päeva Bangkokis veeta. Äkki soovitate mõnda hotelli , mis asuks headele kaubanduskeskustele lähedal ja milles oleks ok basseid lapse "leotamiseks".

Oleks tänulik, kui keegi oma isiklikest/sõbra/tuttava kogemustest kommenteeriks KLM lennu TLN-Amsterdam-Bangkok 45. min. ümberistumist. Usun, et seda suht soodsat varianti kasutavad nii mõnedki kaasmaalased. Endal ka varsti plaanis.

Diivanil käivad seljatoe padjad ära... aga kahele jääb kitsaks( loe:pole mugav) ...tuppa pannakse lisavoodi( meil pandi väiksema lapse jaoks) ... Magamistuba on uksega eraldatud... usun, et kui megapalju riideid/asju kaasas pole saab neljakesi hakkama küll...

ise olin kaks nädalat... seif oli 11 raha nädal föön vist viis raha nädal telekat ei mäleta, aga tõenäoliselt kah kümne ringis nädal.. autorendi firmasid, söögikohti ning lihtsamaid marketeid on hotelli ümbruses mitmeid... auto kohta on rohkem juttu teemas: http://trip.ee/node/38111 internet oli 1 raha = kümme minutit... ühenduse kiirus enam-vähem ok (erinevalt mõnest teisest avalikust tasulisest punktist)

minu eelnev jutt oli PARAISO DEL SOL'i kohta... loodan, et mõtlesime sama kohta...

Olin perega. Jäime väga rahule... kahe tärni kohta ÜLLALTAVALT kobe. Elasime retseptsiooni juurest üle tee nendes puna-kollastes majakestes. Igas majas on neli "korterit" - kaks ühetoalist all koos pisikese "aianurgakesega" ja üleval rõdudega kahetoalised. Rõdul mahub hädavaevu üksi päikast võtma... veini mahub mitmekesi jooma. Meil oli suurepärane vaade nii ookeanile kui ka mägedele. RÕDU ON VÄIKESE(loe: isekulgeva ) LAPSE JAOKS OHTLIK! Arhitekt on loonud väga lihtsalt/mugavalt ületatava piirde... Toas oli: kohvimasin, veekeetja, röster, pliit , külmik, korgitser,kartulikoorimisnuga, riietekuivatamisrest ja põhimõtteliselt kõik , mis vajaklik söögitegemiseks ja söömiseks. Lisatasu eest saime: seifi ( võtme), fööni , teleka (puldi - ilma ei töötanud). Prügi viidi iga päev, koristati ülepäeviti. Väljas soojendusega bassein ( sügavusega alates 0,75 - 2,5 m. Alla 1m sügavust ala on ~10m ja siis läheb JÄRSULT sügavaks )+ kütteta lastebassein. Retseptsioonis on tasuline internet. Me võtsime hommikusöögi kah. Saab kõhu täis , aga ei midagi erilist. Justkui kõik on olemas... (nagu ikka on kohvi nime all mingi muu jook) Randa ~400m . Asukoha võlu peitub selles, et antud kant on vaikne ja rahulik , aga liikudes ~1km paremale või vasakule hakkab tõeline möll pihta... Suuri elukaid hotellis elusalt ei näinudki - pideval pihustati midagi...(kõrval olevas pargis jalutasid õhtuti kassi suurused "pargiprussakad" ringi... kui laps unustas võileiva pikemaks ajaks lauale , siis tulid miskid pisikesed ja mustad külalised-sipelgad pruukosti võtma... Kohe hotelli kõrval on 24h avatud "supermarket" (suuremad ostud tasub teha päevastes marketites - hind oluliselt parem). Ümbrus on tihedalt täis nii odavaid , kui ka kalleid söömisvõimalusi. Väga kallid (osad neist ka väga maitsvad) jäävad jalgsikäigu kaugusele. Lähiümbruse vähemalt kolm autorenti (ka avis) ja üks mootoratta/bagi/rolleri rent.

Kui ei ole tahtmist ringi hulkuda, siis see hotell pakub ka paigalolles täielikku rahulolu. Mitmed basseinid, mullivannid, suur palmiaed koos lamamistoolidega, tenniseväljakud, rannavolle, korvpall ,sukeldumiskool, pidevalt üritused nii lastele kui täiskasvanutele. Süüa saab praktiliselt koguaeg (köök on suurepärane - valik laialdane). Kogu alkohol on hinna sees ja selle võtmine on tehtud võrdlemisi mugavaks (mitu baari erinevates kohtades pidevalt avatud) Et , kes pingutab - see suudab ennast juba kolmandaks päevaks plussi süüa-juua :) Kui võimalust on , siis soovitan võtta peretoa - parem vaade ja palju ruumi.

Mina tahtsin kindlalt CABRIO't ja sellist kuhu neljakesi ära mahtuda. Võtsin suht esimeset hotelli kõrval olevast laenutusest megane cabrio: 6 päeva 472 euri + 100 deposiiti (paar päeva varem oli soodukas: 368euri 7 päeva :( ) selle raha eest sai 2005 aasta 2l mootoriga ~60000km sõitnud auto (klaaskatus, kaart taskus käivitus, kliima jne.+ silmal ilus vaadata ) Mootor oli pisut peeneks aetud, aga kiirteel kannatas rahulikult 140-150km/h liigelda ja ka mägedes ei olnud probleemi. Jäin igati rahule. Kõrval Avises oli pakkumisel põrnikas cabrio, aga selle hinda ma ei vaadanud.

Lihtsamaid kaarte jagatakse seal iga nurga peal... lennukis, autorendis, hotelli fuajees, tänaval (miskid reklaamid)... Kuurort ja paar linnakest on korralikult peal. Autoga liiklemisel tuleb silmas pidada , et on suht palju ühesuunalisi tänavaid. Ennem minekut ostsin Viru Keskuse raamatupoest 1:50000 . Autos lappamiseks natuke liiga suur, aga muidu väga täpne. Lisaks oli mul kaasas gps, millega oli lahe kõrguspunkte vaadata ja seal sisalduvast kaartist oli ka abi... eriti kui Santa Cruzis olid tänavad seoses karnevaliga suletud, aga mul oli tahtmine las Terasitasesse minna... "vanalinna" tänavad kuhu politsei mind suunas olid jällegi enamuses ühesuunalised (loe: valesuunalised)

kabriolett on endalgi plaanis... saab vaadet nautida... lahe... Peab olema korras ja lihtsalt toimetava katusega... mul kogemus lahtise vitaraga Gran Canarial, kus mägedes oli soendus täiega põhjas ja tagaistujad pugesid rannalinadesse :) ning ikkagi oli 1,8km peal külm... all oli +30...

http://www.fredolsen.es/lineas/ingles/index.asp

Päevaga saab hakkama, aga iseasi palju Sa vaadata jõuad... Mina kasutasin reisikorraldaja varianti ja jäin rahule... üldiselt käiakse kiirustades paar olulisemat kohta läbi ja räägitakse jutt juurde. Mingisuguse ülevaate saab. Pärast seda ,kui tahtmist on võib juba iseseisvalt seigelda... ja/või järgmisel korral juba teisele saarele puhkama sõita...

Beverly Park on muidu OK. Pisut kulunud, aga pole viga. Üks soendusega bassein. Palmiaia moodi asi. Kui tahate õhtust linnamöllu/ööelu nautima minna... on mõistlik kasutada taksot... jalgsi jääb see pisut kaugele. HALB on siis kui saad madala ja tänavapoolse toa... Teemüra käib tõsiselt närvidele... (reisikaaslased olid). Olen ise olnud seitsmendal korrusel vaatega ookeanile... kaunis.

Me perega ka samal ajal samas kohas. Gran Canaria kaarte sai küll kohapealt, aga kui Sa siit leiad mõne hea... on ilmselt mõistlik kaasa osta... Kas oskab keegi öelda... kas seal kandis wifi on?

2002.a. jaanuaris olin ühe päeva Loro pargis; siis oli seal sooja 28 kraadi (mägedes oli jahe-jahe). Hetkel endal samuti plaan minna jaanuari lõpp- veebruari algus...

Olen olnud nii jaanuaris , kui ka veebruaris... Öösel kisub pisut jahedaks , aga päeval on meie inimesele täitsa OK. Hotell vali kindlasti selline , kus oleks lastele (sõltuvalt ujumisoskusest) paraja sügavusega ja KINDLASTI soojendusega bassein. Veekeskuses on nii, et seni kuni ise või/ja lapsed ringi rassivad on kõik hästi... väsinuna paigalejäädes on mõtekas miski saunarätt ümber võtta.... mõnusat rannaslebamist leiab läänepoolsetel tehisliivarandadel.... seal on kuidagi tunduvalt soojem?? Kui lähete autoga mägesid "vallutama" võtke soojad riided kaasa ... all võib olla +30...aga kilomeetrist kõrgemal on palju-palju jahedam... mul endal meeldejääv kogemus lahtise autoga :)