trip-krainetrip-ukraine-dark

kratt

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui uuesti loed, ja ei rebi mingit lõiku kontekstist välja, siis on selgelt kirjas, et elades Saaremaal... Minu kui saarlase jaoks on oluline, et juhul, kui tormi või muude ilmstikuolude tõttu praam ei liigu, siis maksab kindlustus mulle ikkagi reisi maksumuse tagasi. Teised kindlustused, vähemalt lähiminevikus seda ei teinud. Kas nüüd sai puust ja punaseks!!!

Egiptuses lõi mul abikaasa varba vastu kõnnitee äärekivi nii ära, et pidi küüne eemaldama, raha ei mäleta, mis täpselt oli, aga päris korralik summa oli. Lasime arstil paberid korralikult vormistada ja teatasime ka kohe kindlustusse. Raha saime kõik ilusti kindlustuselt tagasi. Tegemist siis Salva Kindlustusega. Reisitõrkega samamoodi, oli vaja Soome jõuda, et sealt lennukile, aga tormi tõttu laevad ei liikunud ja mis liikusid, need ei oleks õigeks ajaks jõudnud. Küsisime siis kidlustuselt, et mis teeme, samas pakkusime kohe ka kopteri välja. Kindlustus oli nõus ja maksis meile kopteri piletid ilusti kinni, küll peale reisi, aga ega erilist vahet pole. Oli see meie üks esimesi kaugreise ja aastaid ka juba sellest üle 10 möödas, aga juba siis saime aru, et kindlustus on ikkagi oluline, kui ei taha oma rahakotti lisakuludega koormata. Salva oleme just selle pärast valinud, et elades Saaremaal hakkab Salva kindlustus juba Saaremaalt kehtima, erinevalt teistest, kelle kindlustus hakkab Tallinnast kehtima.

Sellest küll mitu aastat tagasi, aga ühtegi halba sõna ei ütleks, personal oli sõbralik, kõik hinnas toimis, alkot sai piiramatus koguses ja kui oli soovi siis ka mitu topsi korraga. Basseini vesi oli külm, seega ise basseinis ujumas ei käinud, aga päikest sai küll basseini ääres võetud, mõnus vaikne sisehoov, kohati isegi liiga soe. Lamamistoolidega probleeme polnud. Hotelli rand polnud suurem asi, juhtusid tuulesed päevad olema ja oli jahedavõitu, samas kohti jagus kõigile ja rannas toimis kõik hinnas samuti. Süüa oli piisavalt ja valikut ka. Eks palju sõltub sellest, kuidas ise ennast üleval pead, kui ikka iga asja kallal vinguda, küll nad siis leiavad mooduseid kuidas koht kätte näidata.

Ei hakkand uut teemat tegama, aga viimasel ajal pean iga kord, kui siia tulen uuesti sisse logima. Panen alati linnukese ka "jäta mind meelde" kasti. Varemalt ei pidanud kuude kaupa sisse logima. Keegi oskab öelda, soovitada milles probleem või mida teha. Arvuti seadeid muutnud pole.

Pane otsingusse reisima.net ja loe viimaseid kommentaare.

Antud juhtum näitab, et kui valida vahendajaid, siis ikkagi teada tuntuid, mitte mingisuguseid nurgataguseid, kelle kohta vähe infot või üldse mitte.

Krediidiinfo annab sellise firma nagu Global Pro OÜ aadressiks Petrosol Business Center, Tornimäe 5 10145 Tallinn ja registreeritud firma 23.02.2009

Me lähme küll lastega, aga seda alles jaanuari lõpupoole.

Äkki teadjad oskavad kommenteerida, et kui Taisse minek jaanuari lõpus (14 päeva) ja passi kehtivus lõpeb augusti lõpus, kas siis võib probleeme tulla, kuna passi kehtivus selleks ajaks 7 kuud. Tean et peab 6 kuud olema, aga igaks juhuks küsin, äkki peab minema uut passi tegema.

Kuidas ikka veel inimesed lastega reisides vaatavad hotelle ainult odava hinna järgi, ise lapsega Türgis käies uurisin netist ja ka reisibüroost ja korraldajalt, et kõik vajalik, kaasaarvatud igasugused lõbustused jm lapse jaoks ikka olemas on. Samas ilma lapseta reisides mul suht suva, kas hotellil 5 või 3 tärni, kuigi kui võimalik võtan ikka parema ja seda mitte hinna vaid hotelli kohta kogutud info põhjal, seega kui kodutöö tegemata, siis pole kedagi peale iseenda süüdistada, kuna info selle kohta, et reisibürood ei kajasta hotellide kohta tõest infot on ammu teada.

Sai ka aastaid tagasi Tenerifel käidud ja siis sõitsime praktiliselt terve nädala mööda saart ringi, aga kõike ikka näha ei jõudnud, seega ühe päevaga võib ju saarele ringi peale teha, aga kas siis ka midagi näeb on kahtlane. Loro Pargi peale võib julgelt 1 päeva kulutada, kuna vähemalt sel ajal oli seal vaatamist piisavalt, samas sai ka kõik loomade-, lindude šõud ära vaadatud. Teide mägi, lihtsalt niisama mööda mägiteid sõita ja põnevaid kohti avastada. Päev merel sai ka võetud, see oligi ainuke ekskursioon, mille korraldajalt võtsime, ülejäänud aja sisustasime ise.