Viimased kommentaarid

Minu arvates oli Maui ka megaarmas koht, eelmine aasta olime seal 8 ööd ja seda oli liiiga vähe, see aasta käisime Oahul ja olime seal pea 2 nädalat, nii et kui teil ainult 8 päeva aega, siis mina soovitaks Oahul chillida (muidugi saarele teeb päevaga ringi ümber), aga seal on näha ja teha küll.

No ma ei tea. Meile öeldi, et see liiklus on seal liiga ebanormaalne.. ja meie jaoks oli ka, aga vb ise autot juhtides asi nii hull ei tunduks. Vaadake siis, et taksojuhi käest tüssata ei saa!

Samana poolsaare kohta ütlesid kõik kohalikud, et see on tohutult ilus ja kõik soovitasid minna sinna. Tuuride kohta ei oska kommenteerida, ise saime kohalike jahi peale, aga kahjuks teisel päeval oli liiga suur tuul, et samana poolsaarel ise ära käia. Piltide ja kohalike jutu järgi soovitan soojalt!

sellega olen kursis, et nälgimine on kasulik reisi ajal :) Aga lennukiga see jama, et siis peab ööbimine täpselt mäe all olema ja mõnusam on trippida oma autoga.

rrr ikka mõnusad on need saared. me tulime just oahult, eelmine aasta k2isime mauil. pakisaatmise kohta kahjuks ei tea.

:D Njaa, ma ei mõtle ööbimist jamäepiletit nii väga, vaid pigem sinna kohalesaamist.. See on kindel, et jõulude ajal kodus kindlasti vähem ei kulu :)

haidega ujumist ? ;)

ei oska kahjuks hotelli kommenteerida

Mõtekas on osta piletid läbi Priceline'i või Bookinghouse, siselennud on üsna odavad, kui on võimalus usa krediitkaarti kasutada.

mina ei soovitaks autot rentida seal, liiklus on natuke rohkem kui hull. Ja haide ja raidega ujumine oli vahva. Meile meeldis Punta Cana rohkem kui Cabarete (mida ma soovitaks Puerto Plata asemel). Kuigi Punta Cana rand oli ikka hoopis midagi muud. La Romanat osovitaksin ka, seal oli hästi armas (kus on võimalus ennast kellegi uhke jahi peale pressida). La Romanas pikalt midagi teha ei oleks, samuti pealinnas. Sanoa saart soovitaksin ka. Meie kahjuks tugeva tuule tõttu ei saanudki sinna minna, aga absoluudselt kõik kohalikud soovitasid seda.

igaks juhuks soovitaksin juba piiri pärast bronni teha..(meilt seda nõuti) Käisime novembris ja siis vabade kohtadega probleeme ei olnud, praeguse kohta ei tea.. trinity jutt Hana kohta täitsa õige (et tasuks sinna rohkem aega planeerida kui ainult üks päev). Ja mina soovitaks kindlasti käia Lahainas ja seal toimuval Luaul. Hipilinn Paia oli samuti päris armas :) Aaa ja snorgeldama ei ole mõtet minna nende turistipaatidega, kuna kalda lähedal on täpselt sama ilus (sai mõlemad variandid ise järele proovitud). Mõnusat reisi!