barbus

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
26 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas ma sain õigesti aru, et Unawatunast lennujaama maksite 500 eurot? Ajasid äkki midagi segi, see on ju lennupileti hind paarisaja kilomeetri eest.

Rendi auto koos juhiga ja liigu siis omal käel. Ei kujuta ette sealse liikluse ja sealstete teedega ise autoga sõitmist.

Tripi irisemine antud antud klipi puhul on põhjendamatu. Väga meeleolukas amatöörvideo!

Nida ei ole koht, kus säästureisi teha. Maksad seal keskonna, praami, parkimis ja ma ei tea mis makse veel. Pluss kohutavad rahvamassid, toidukohtades on hinnad nagu Lääne-Euroopas. Soovitan veel, et kui elu nautida tahad, võta odav pakkettreis kuhugi kuurortisse. Turukaupa müüakse seal ka ja palju parema hinnaga.

Kui sa säästureisi kavatsed teha, siis ei ole see küll õige koht. Praegu pakutakse Türgi reise 2999 eek-i eest.

Küsisid ju hinnangut hotelli kohta kus kavatsed ööbida, eraldi rõhutades, et sulle sobivad just kõrgetasemelised hotellid. Ja siis solvud kui heatahtlikud inimesed juhivad su tähelepanu, et hotellil ei olegi nii palju tärne kui mingi tundmatu Leedu reisifirma sulle on lubanud. Peaksid hoopis tänulik olema. Ja kuna sa oled Sri Lankal käinud, ei saa ma üldse aru, miks oma asju mingite reisifirmadega ajad.

Mina olen jälle nii loll, et ei ole siiani aru saanud, mis on odavlennufirmad ja mis mitte. Kui mul on vaja kuskile lennata, ostan lennupiletid, lähen õigel ajal lennukisse ja sõidan kuhu vaja.

Kui sa nii hinnatundlik poissmees oled, võiksid oma pidu Rumeeniasse pidama minna.

Dallendyshe, sinu albaanlane avastas lihtsalt oma üllatuseks, et Eesti elatustase ei olegi nii kõrge kui mujal Euroopas. Sotsiaalabi ja nii edasi. Isiklikult mind küll solvaks kui minu kodumaa kohta nii öeldaks, nagu sinu abikaasa tegi.

Soovitan samuti võimalikult vähem asju ette broneerida sellises kandis reisides.

Canoni omanikuna soovitan algajale Nikonit. Amatöörpeeglid ei ole üldse rasked ja kaasasolev kit-objektiiv on esialgu täiesti piisav.

Vaat Sri-Lanka on küll selline koht, kus ma ei saa aru miks peaks kasutama Eesti poolset reisikorraldajat.

Aru ma ei saa, miks vedada vabatahtlikult mitmekilost läpakat nagu pommi igale poole kaasa ja sterssata, et seda ära ei varastataks. Puhkuse ajal tahaks ju ometi natuke rahu saada. Internetipunktid on igal pool maailmas olemas. Kui kaks päeva mitte oma meile tshekata, ei juhtu sinuga mitte midagi katastroofilist.

Skype pole minu meelest küll kohane. See pole ju eestlaste leiutis, paar eestlast olid ju lihtsalt selle väljatöötamise juures. Sama hästi võiks Eestit läbi hamburgeri tutvustada. Eestlased panid ju sinna hapukapsa vahele.

Sellise rahaga elab Eestiski ära, mis siis Taist rääkida. Seal on palgad meie omadest 10 korda väiksemad.

Ei teadnudki, et lapsega koos puhkusereisile minekut võib võrrelda ellujäämiskatsega ja millegi väga ohtlikuga. Aga Tõeline Mees ju ohte ei karda? Ja sina ju seda oled?

Mina soovitaksin Goasse minna. Lennukipilet koos tagasihoidlikuma hotelliga 10000. Kohapeal saad ringi vaadata.

Adapterit ei ole selliste pistikute puhul vaja, hambaork ajab asja väga hästi ära.

Innsbruckis kõik kohad poode täis. Aga kui sind kaltsukad ja turud huvitavad, siis peaksid mõne odavama riigi leidma. Odavostlemise koht Austria küll pole.

Sa midagi kondoomide katkiminemisest pole kuulnud? Või pealt äratulemisest? Täiesti süüdimatud tegelased....

Sa tahad kohe kole kangesti endale AIDS-i külge saada? Selleks ei pea Taisse sõitma, kusagilt Kopli urkast saab soodsamalt.

Sisustus kulunud, kuid puhas. Kui elad alumistel korrustel, siis tänavamüra võib öösel und häirida. Parim koht noortele pidutsemishuvilistele noortele, kõiksugused diskoteegid käe-jala juures.

Vaat mina ka aru ei saa, miks seda paganama läpakat igale poole kaasa peab vedama. Vea mingit kolmekilost pommi kaasas ja muretse, et keegi ära ei varastaks. Ma ei taha reisile isegi oma peegelkaamerat kaasa vedada, et liigset ballasti vältida.

Kuigi mõned sakslased nimetavad Frankfurti Saksamaa kõige koledamaks linnaks, siis mina nii ei arvaks. Kesklinn oma suurte pilvelõhkujatega on üsna muljetavaldav. Väike jalutuskäik ja oledki juba Maini jõe ääres. Seal võid pikalt jalutada mööda jõe äärt ja soovi korral ka laevaga sõita. Kui otsid ekstreemsusi, siis võid õhtul jalutada kesklinnast raudtee poole, sinna vahele jääb Hiinalinn. Palmengarten on samuti koht kuhu tasuks minna, samuti loomaaed kui sind sellised asjad huvitavad. Ostlemiseks on sobilikud kaubamajad Hauptwache ümbuses, neid on seal järjest hulgim. Söögikohti täpsemalt nimetada ei oska, elasin seal hea mitu aastat tagasi, mõned on kindlasti vahepeal kinni pandud.