Chillimar

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hetkel oleme Colvas ja reis on igati kenasti lainud. Proovisime langevarju s6itu 500rs eest kahele ja kaisime kala pyydmas 200rs per face. Palolemis saime toad "Cupid'sist" 200rs eest kus oli duss ja potike kenasti olemas. Colvas soovitan kylastada "Fishlandi". Seal tadi Shangita pakkus meile kena toa koos r6du ja telekaga 400rs eest. Colva rannas tasub kindlasti kylastada "Anthonies" restorani kus on iga paev suur valik varskeid kalu (poole meetrise hai saime 400rs eest). Vabandan viletsa klaviatuuri ja tapitahtede eest ;)

  1. Unustasin veel küsida, et palju see härra Khan selle autotripi eest küsis ja kus kandis ta on nõus sõitma?
  2. Palju rolleri rendi eest küsiti? Meilt küsiti vist 100rs päev +kütus40rs/l

Meie eelmise aasta reis läks igati kenasti. Käisime märts-aprill kuskil eelnevalt kirjutasin siin täpsemalt ka. Esimene päev Mumbais sai muidugi 3 korralikku kultuurishokki kätte või oli neid isegi rohkem, sest jah Mumbai on räpane! Esimesel päeval pärast pikka rongiootamist olin lausa pettunud, et no miks ma pidin siia haisvasse peldikusse ronima, aga pärast uinakut öises rongis ja ärgates goas enne Margaosse saabumist oli kõik jälle väga ilus. Alguses olime veitsa unised ja meil puudus igasugune plaan kuhu goas edasi liikuda. Õnneks kohtasime kahte Hollandi neiut kes väitsid, et on varem Palolemis käinud ja lähevad sinna seekordki. Nelja peale võtsime takso mis maksis vist kokku 600rs see tuli kohe hinnakirja alusel kioskisse ära maksta. Palolemi oli vist 40Km ilusat, aga käänulist teed mööda. Üks hollandi neiudest kes juhi kõrval istus saatis talle pidevalt hävitavaid pilke, sest juht lasi vähemalt 4 korda minutis signaali ka siis kui teed olid täiesti tühjad. Palolem osutus minu jaoks kogu reisi vältel kõige ilusamaks rannaks ja kindlasti lähen sinna ka see aasta. Neiudel õnnestus saada 400rs eest kena tuba koos dushi ja tualetiga. Meile samas hotellis enam tube ei jätkunud ja me saime seal lähedal toa ühes pambumajas koos dushi ja tualetiga 250rs eest :) Kogu reisi vältel oli kõige kallim tuba Mumbais viimasel päeval enne lendu 900rs, aga enamus kohtades goas õnnestus meil dushi ja tualetiga tuba kahele saada 250-300rs eest. Eile ostsime sõpradega 6 piletit selle aasta 3.-25. Märtsiks. Kes veel samal ajal on goasse minemas, siis võite liituda meie humoorika seltskonnaga :)

Me sõbraga plaanime just minna Mumbaisse ja sealt kuskile edasi 23. märts kuni 15. aprill. Kui on veel keegi samas ajavahemikus minemas, siis andku heast seltskonnast teada :) is ät hot.ee