Hypnotise

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
 

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Lutonis oli küll see biomeetriliste passide erivärav aga kui ma jaanuaris sinna lendasin, siis see töökorras polnud. Järjekord oli päris pikk. Teema algatajal soovitan uurida Lutoni lennujaama kodukalt lennuplaane - mitmed lennud selle kellaaja paiku lähevad. Muidu lennujaam suht väike ja neil vist tõesti üldiselt pikad järjekorrad (vähe väravaid)

Ma valisin 13:40 saabuvale lennule 15:40 väljuva easyBus-i, oleks võinud veidi varasema võtta sest kõik eelnevad bussid olid täis (me oleks saanud koos lennujaamaga söömisega mingi 15 juba väljuda). Ühesõnaga pidime lihtsalt ootama, aga polnud hullu. Üldiselt kõik need bussid ongi täis mis lennujaamast lähevad kui sellisel lenduderikkal ajal, nii et peab ikka enda õige kellaajaga leppima.

Tagasi tulles aga läksime tund varem peatusesse ja saime vabalt varasema bussi peale, oleks veidi imelik ka olnud kui bussijuht poleks lasknud, sest bussis oli peale meie ainult 1 inimene.

Hotelli broneerimine

Oleme Londonisse minemas ja sooviksime saada hotelli võimalikult-võimalikult odavalt, kuid siiski 1–2 tsooni piires ja arvestatavat. Kuna reis on juba 2 nädala pärast, siis mida te soovitate..

1.Kas võimalikult kähku mingid soodsad diilid otsida ja ära broneerida? (Aga juba preagu näitab mind huvitavates hotellides et on viimased toad ja allahindlused)

2.Kasutada seda viimase minuti broneerimist?

Kas viimasel minutil saab palju alla? Kui ma nt homse kohta vaatan siis on küll hotelliruumid kallimad kui 2 nädala pärast, aga see vist selle aastavahetuse pärast ka..

On kellegil kogemusi viimasel minutil broneerimisega?

Minek on kuueks päevaks ja huvi oleks et see hotellituba jääks mingi kahe peale u £350 juurde MAX.

Otsin 6-ks päevaks öömaja Londonis 10-16.jaanuar

20 ja 21 aastane poiss ja tüdruk otsivad öömaja mõne eestlase juures. Sooviksime ainult eraldi tuba voodi või diivaniga ja eriti tore kui asuks 1-2 tsoonis. Võin kaasa tuua midagi soovitut eestist (leiba-viina-kohukesi vms) + nt sümboolne tasu 100-150£ selle aja eest.

Asjaga on kiire:)

seebimullipuhuja@hotmail.com

Nii, ma lähen jaanuaris esimest korda Ryanairiga sõitma ja üks loll küsimus veel. Kui ma teen netis check-ini ära ja võtan selle kaasa prindituna, siis ma pmst lähengi lennujaamas (kui mul pagasit pole) otse turvaväravatesse? Ei mingit muud asjaajamist?

Kui ma võtsin endale edasi-tagasi pagasi, kas siis online-check in ei aita ja ma pean koha peal check-inima ja check ini eest maksma?

See oleks küll idiootne.

Ahah unustasin veel selle et Salzburgis mingi kiriku ukse peal oli korjanduskarbiga mees. Selle peale, et talle paar eurosenti puistasin, küsis kust ma pärit olen. Vastuseks sellele, et Eestist olen, sain et "Tere! Erki Nool!! Head aega!"

Sõbranna käis Ameerikas ja ööbis hostperes, kus talle väga täpselt seletati kuidas tuld kustu panna, mis on lülitid, pult, kuidas aknaid lahti teha.. "Teil seal sellised asju ju ei leidu?"

Samuti kuuldud, et ühele vahetusõpilasene oli host-ema Ameerikast hulgi valgeid sokke ostnud, sest arvas siiralt, et eest pesumasinavõimalus ja elekter lihtsalt puuduvad.

Prantsusmaal supermarketis rääkisime õega eesti keeles. Üks mees tuli otsekohe küsima, kust me pärit oleme, et nii ilusat keelt räägime.

Viini kaubanduskeskuse söögikoha noormees küsis, kas me oleme Slovakkiast keele järgi.

Kord oli Walesis ühe portugallasega väike arutelu enda riikide kohta. Portugallane arvas et Portugal on kindlalt väiksem, külmem, tasasem ja rahvavaesem kui Eesti. " Kui aga iga tema väite ala et "meil on kõrgeim mägi 1600m" mina : "meil on 365m" "meil võib talvel vahel lausa põhja pool -2 kraadi olla" - "meil võib olla -30".. jnejne.. Ühesõnaga oli ta ikka väga imestunud. hehehee