ashy

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
11 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas pigem indoneesia ruupiad või saab dollariga hakkama?

http://www.lermitagehotel.ee/ Asub siis Toompuiestee ääres. Mäest üles ja oledki Toompeal. Võid paluda külalistele selise vaatega toa anda, kust paistab Pika Hermanni torn koos eesti lipuga.

Aitähh hbert! Lähen Mtwara kanti ja Mosambiigi piiri äärde.Loodame parimat!

Mina soovitaksin Samost. Sama romantiline-idülliline kui Santorini, aga suurem. Lisaks võimalus laevukesega trippida 1 päevaks Türgisse (Kusadasi linna).

Kui tahad midagi tõeliselt prantsusepärast ja väga suurt luksust taga ei aja, siis soovitaksin hotelli "Madrid Opera".Eriti sealesed "katusekambri" moodi toad ülemisel korrusel!

...aga paar aastat tagasi Pattayas peatus minuga samas hotellis saksa vanamees, kellel oli terveks reisiks hangitud nn" korralik" kaaslane. Sattusime juttu ajama ja huvi pärast uurisime, mis maksab - konkreetne juhtum oli 300.-(eesti kroonides!!!) ööpäev + toitlustus ja muud ülalpidamiskulud.

...aitähh vastamast.Ise lootsin ka, et eks valvas peab igalpool olema - Tallinna kohtagi ju öeldakse tihti, et ohtlik. Seljakoti võib muidugi koju jätta, aga valget nahka vist ei peida.

Olen käinud nii Kreekas(juulis)kui Portugalis(juuni keskel) ja eelistus on 100% Kreeka.Portugalist jäi kuidagi natuke tühi ning igav mulje. Justnimelt ka looduse mõttes - sai seal päris palju ringi sõidetud - oli küll ka kenasid kohti kuid ikkagi ei anna seda võrreldagi romantilise ja õitseva Kreekaga. Palav on suvel muidugi mõlemis nagu põrguaugus:). Inimeste mõttes taas - kreeklased tundusid palju avatumad ja sõbralikumad. Sukeldumise koha pealt ei oska nõu anda.Ööelu on aga nii siin kui seal selline turistidele suunatud ja selles osas isegi võrdlemisi sama ( ja ikka turistidele suunatud).

Kuigi Amsterdami lennujaam on üsna suur, siis piisava "kapakuga" liikudes peaks olema küll võimalik ilma ekslemiseta jõudmine ühest väravast teise. Üldiselt mõnus lennujaam - väga loogiliselt ja arusaadavalt üles ehitatud ning arusaadavate viitadega varustatud(mida ei saa paljude teiste lennujaamade kohta öelda). Arvan samuti, et kui pardakaart sihtkohani, siis ei tohiks pagasiga probleeme tekkida.

Kui Sa ei ole varem aasias käinud, siis saad Taist kindlasti väga positiivse elamuse.Miks muidu seal käinud inimesed ikka ja jälle tagasi kipuvad? Mõnus kliima,soodsad hinnad ja sõbralikud inimesed. Soovitaksin mingi ots ka kohaliku rongiga loksuda...

Praegu tegelikult olen vaadanud 2 üsna eri piirkonnas asuvat sihtkohta - Tansaania ja Gambia. Et siis sinna detsembris - jaanuaris mõttetu minna?