wenger

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Augustów is soovitaks ööbimiseks bookings kaudu leitavat Hostel Krechowiaki asukoht hea lihtsasti leitav ja mugav poodki kohe kõrval, I ööbisime perega seal reedel, hind soodne hommikusöök normaalne, lemmikloom ka lubatud eraldi tasu eest. Augustowis ka meeldiv Kont peatumiseks ja ringi jalutamiseks. Augustówist edasi hoidke Byialastoki peale, normaalne tee. Byialastokist edasi juba Varssavini välja 2x2 maantee super kvaliteediga uus tee. Poola uued teed on väga hea. Aga Navi versioonid peavad olema uued. 2017 versioonil uuemaid teelõike kahjuks veel kaardil isegi ei olnud.

Soovitan kohaliku firmat vanrell http://rentacarvanrell.com/en/ olen ise rentinud korduvalt neilt autot, teenindus kiire, probleeme pole olnud , deposiiti ei võeta. Teine soodne firma oleks autoclick www.autoclick.co.uk samuti soodasa hinnaga ning deposiit 100-200€ .

Kirjutan oma viimasest autorendi kogemusest Bergamost. Rentisime auto uuelt firmalt , mis on hiljuti Bergamosse tulnud oma teenust pakkuma. Firma autoclick.co.uk koduleht on nii inglis, kui ka vene keelne. Autod on uued ning ökonoomsed. Sai tehtud valik Fiat 500L manuaal ja diisel 1,3. Firma ise ei asu lennujaamas vaid autorendi kontorisse viiakse bussiga terminali eest. Auto sai renditud päevasel ajal. Buss oli täpselt kohal ja viis 5 minutiga kohale. Lisadena sai tellitud tasuta WIFI ja teine juht. Laste istme kõrgendused sai ise ostetud. Kohapeal võeti deposiit krediitkaardilt 150€ , mis tagastati veel enne rendiperioodi lõpu. Kohapeal anti 500L asemel 500X diisel ja manuaal. Mugav ja ökonoomne auto. Kaks nädalat maksis 370€ kütuse poliitika on täispaak saades ja tagastades. Tagastades vaadati auto üle ja buss viis lennujaama. Meeldiv kogemus, varase kogemus oli Bergamost Sixtiga , samuti meeldiv, aga hind teine. Julgen autoclicki soovitada.

Korduvalt renditud kohalikust firmast Vanrell rentinud 3 korda 1 kuust 2 päevani.Igati meeldiv kogemus ja hinnad ka mõistlikud. Ei mingeid lisa kindlustusi j.n.e koduleht http://rentacarvanrell.com/en/. Kõik toimis autode vallik Fiatist Pandast , Aston Martinini. Lennujaamas kättesaamine ja ära andmine lihtne. Mingeid probleeme ei ole olnud. Ära andmisel keegi autot ei vaata juhi aken 5 cm lahti võtmed sisse ja kõik. Asuvad lennujaama parkla 4 korrusel. Lisatasu peale 23.00 kättesaamisel. Firma põhikontorid asuvad Alcudia piirkonnas. Meeldivam kogemus , kui tuntud Budgetiga Portugalis.

Odavamad on piletid tavaliselt 2 kuud enne lendu. Samuti on mõttekas otsida pileteid õhtusel ajal peale kella 22 ja nädala algul esmaspäev, teisipäev

Olen ööbinud nii lennujaamas, kui ka võtnud hotelli, lennujaamas kahtlemata ebamugav , lennujaama lähedale jääb mitu hotelli, kui ka palju külalistemaju. Kui olete lastega tasub hotell võtta, kui seljakoti reisija siiis on lennujaamas ööbimine normaalne. Lennujaam on vaikne ja pinkidel saab ka magada.

Saadan sulle autorendi otsingu eesti keelse. Renditingimustes, selliseid nõudeid ma küll,ei leidnud!

http://www.arguscarhire.com/et/?curr=eur

Kannatab küll, kuid kogemused nii Hispaania, kui ka Portugaliga näitavad, et kohalikegaon võimalik ka otse kontakti võtta. Kinnisvara firmade kodulehtede kaudu.

Plaanis minna septembris Mallorcale perega puhkama 5 inimest, oskab keegi soovitada sootsaid korterite rentimise võimalusi kohapeal.

Sooviks infot transfeeri kohta Girona lennujaamast Costa Brava kuurortidesse ja tagasi. Kas Ryanairi lennule hommikul kell 7.00 on võimalik saada transfeeri? Või on võimalik ka ühistranspordiga liikuda nii varasel ajal lennujaama.

Tänud asjaliku info eest! Kas oskad ehk ka Zachodniopomorskie ja Szczecin kohta infot jagada? Kuidas on mööda rannikut tee Szczecini, kui keegi on läbinud?

Reisitoomas ehk räägid täpsemalt Gdanski ja Sopoti kohta (Wladyslawowo seal samas)? Ööbimine mida soovitad ja milliseid vaatamisväärsusi tasub kindlasti seal kandis külastada. Kuidas on merevesi augusti algul võrreldes Eestiga?

Vaatasin Google -Earthist päris huvitav ja vaatamist kindlasti palju. Tegemist ju endise Ida-Preisimaaga. Oskab ehk keegi soovitada kämpinguid ja ööbimiskohti Põhja Poolas ranniku alal s.h Gdansk, Sopot ja edasi Lääne poole.

Mis on olnud keskmine reisieelarve Eestist Ukrainasse Krimmi ja tagasi (bensiin, kütus 1 kroon kilomeeter vist arvestuslikult). Huvitab just öömaja söök ja muud kulud inimese kohta keskmiselt.