Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Airbnb hakkab kuvama majutuse lõpphinda
veigo
veigo
15. nov 10:03
AasiaEuroopaPõhja-Ameerika
Majutus ja hotellid

Kes iialgi on kasutanud majutuse leidmiseks Airbnb platvormi, teab, et alghinnale lisatud erinevad tasud nagu koristustasu, teenustasu, maksud jmt võivad algselt kuvatud hinna lõppkokkuvõttes märgatavalt kallimaks muuta. Selle üle, et majutuse lõpphind ilmub alles broneerimisfaasis, on Airbnb saanud ka rohkesti kaebusi.

Aga Airbnb on kasutajate soove kuulda võtnud ja alates detsembrist hakatakse kuvama majutuste lõpphindu, mis sisaldavad kõiki tasusid. Kiire kontroll Airbnb lehel (Eesti, mitmed Euroopa riigid, Aasia) näitas, et valdavas enamuses toimib lõpphinna kuvamine juba praegu.

Näide juhuslike kuupäevadega ühest Tallinna majutusest:

Sellega Airbnb uuendused ei piirdu. Majutusplatvorm soovib ka vabaneda majutajate ebamõistlikest nõudmistest. Siia alla liigituvad näiteks nõue majutus enne lahkumist tolmuimejaga üle tõmmata või voodipesu pesemise nõue – seda kõike lisaks koristustasule. Kes soovib ülevaadet, mille kõige eest majutajad on raha sisse kasseerinud, võib pilgu heita sellesse Buzzfeedi kollektsiooni. Jajah, eraldi tasu on küsitud isegi ukse igakordse lukustamise eest (10$).

Majutajate kõiki nõudeid siiski ebamõistlikuks ei peeta. Näiteks see, kui külalistel palutakse lahkudes tuled kustutada või uks lukustada, liigitatakse "mõistlike" soovide alla.

Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased