British Airways lõpetab lennud Tallinna ja Londoni vahel
Trip.ee
Trip.ee
2. nov 2018 07:03

Trip.ee foorumisse ilmus eile postitus, kus saime vihje, et British Airways 2019. a. suvehooajal enam Tallinnasse ei lenda. Kontrollides asja British Airwaysi kodulehel, tundub tõesti nii minevat. Alates märtsi lõpust Londoni Heathrow lennujaama meil otselendudega enam asja pole. Teema on üleval ka FlyerTalki foorumis.

British Airwaysi kodulehel leiab viimase broneeritava otselennu 29. märtsil. Edaspidi näeb seal kas Finnairi või Finnairi ja British Airwaysi lendude kombinatsiooni üle Helsingi. Alates 6. aprillist pole võimalik neidki broneerida. Võimalik, et siin on mingi õrn seos Brexitiga.

Mida British Airwaysi lendude lõpetamine tähendab?

Eks see ole alati veidi kurb, kui mingi lennuvõimalus ära kaob. British Airways on olnud omas ajas kohati päris hea hinna ja ümberistumiste aegadega lendudel nii Suurbritanniasse kui väljaspoole meie kodukontinenti.

Konkurentsi Tallinnast Londonisse õnneks jagub

Kel mõttes vaid Londoni külastamine, ilmselt liini kadumist tähele ei panegi. Konkurents on siin päris tihe. Iseasi, kas lennujaam või lennuajad sama mugavad on. Tallinnast lendavad Londonisse Ryanair (Stansted), easyJet (Gatwick), AirBaltic (Gatwick) ja Wizz Air (Luton). Hommikuseks kellaajaks Londonisse jõudmiseks tuleb siiski Finnairi kasutada. Ka Lufthansal on viimasel ajal Tallinnast Londonisse (LHR) rohkesti 119€ hindu.

Mis on Airalo eSIM?
Airalo
Sisuturundus
Mis on Airalo eSIM?
Aristokraatlikud lossid ja mõisad Gauja rahvuspargis
Gauja Rahvuspark
Sisuturundus
Aristokraatlikud lossid ja mõisad Gauja rahvuspargis
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased