El Salvador kaotas kõik reisipiirangud
veigo
veigo
23. nov 2021 04:58

Alates 17. novembrist pole El Salvadori reisides enam vaja esitada vaktsineerimistõendit ega negatiivsed Covid testi. Sellega liitub see Kesk-Ameerika riik loetud arvu riikidega, kus on kaotatud kõik reisipiirangud.

Kui seni olid nendeks riikideks, kus puudus karantiin ning vaktsineerimis- ja testimiskohustus, Mehhiko, Costa Rica, Kolumbia ja Dominikaani vabariik, siis mõned nõuded on sealgi juurde tekkinud.

Costa Ricas on alates 1. detsembrist kõikidel vähemalt 12 aastastel kohustuslik näidata COVID-19 vaktsineerimistunnistuse QR-koodi kõikidesse avalikesse asutustesse sisenemiseks, s.h. ka kõikidesse majutusasutustesse ja söögikohtadesse.

Dominikaani Vabariigis nõutakse restoranides, baarides, ostukeskustes ja mujal, mis asuvad väljaspool hotelli või hotellikompleksi, kas vaktsineerimistõendit või PCR testi.

Enne El Salvadori reisi tasub selle riigi olukorraga end kurssi viia.

Costa Ricas EI HAKKA praeguse seisuga alates 1. detsembrist kehtima passi nõue, see lollus peatati kohtuotsusega. Valitsus üritab küll sundida ettevõtteid inimesi "vabatahtlikult" diskrimineerima aga sellele ollakse tugevalt vastu.

3
11

Küll on hea parastada, kui mujal ka kivipäid leidub.

1
1

Jah, on alles kivipead, nakatumine on 16 korda väiksem kui eestis ja langeb aga ometi on nad diskrimineerimise ja sunniviisilise ravi vastu. Kindlasti hakkavad numbrid kohe suurenema.

Ja El Salvador tõuseb ka kindlalt maailma esiotsa nakatumiste ja surmade nimekirjas.

3
11
Päikeseloojangud ja hea uni mereäärses Tallinnas
Hetke Living
Sisuturundus
Päikeseloojangud ja hea uni mereäärses Tallinnas
Tensi-Reiside reisikalender
Tensi-Reisid
Sisuturundus
Tensi-Reiside reisikalender
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased