Finnairi osadel kauglendudel läheb alkohol tasuliseks

Finnair on ümber vaadanud pardal tasuta jagatavate jookide poliitika ja muudab alates 1. novembrist 2018 osade kontinentidevaheliste kauglendude turistiklassis alkohoolsed joogid tasuliseks. Et asi saaks reisijale võimalikult segane, võtab Finnair sõltuvalt lennu sihtkohast kasutusele kolm erinevat poliitikat (kui lisada ka Lähis-Ida, siis neli). Kui asi kuidagi üldistades kokku võtta, siis tuleb edaspidi arvestada, et Finnairiga puhkusesihtkohta lennates tuleb lennuki pardal alkohoolsete jookide eest maksta. Toitlustamine Finnairi kauglendudel jääb tasuta, soovi korral saab kergemaid snäkke lisaks osta.

KAUGLENNUD – TURISTIKLASS ALATES 1. NOVEMBRIST

Bangkok, Goa, Havanna, Ho Chi Minh City, Krabi, Phuket, Puerto Plata ja Puerto Vallarta: õlu, vein ja teised alkohoolsed joogid on saadaval raha eest. Karastusjoogid, mahlad ja vesi serveeritakse tasuta.

Lennud Hiinasse, Jaapanisse, Seouli, Delhisse ja Singapuri: karastusjoogid, mahlad, vesi, õlu ja vein serveeritakse tasuta, muud alkohoolsed joogid on saadaval raha eest.

Lennud Ameerika Ühendriikidesse (New York, Miami, San Francisco, Los Angeles ja Chicago): koos esimese einega on karastusjoogid, mahlad, vesi, õlu ja vein tasuta. Hiljem saab alkohoolseid jooke osta raha eest.

Lennud Lähis-Itta (Dubai ja Tel Aviv): toitlustamine ja kõik joogid on tasulised, ülevaate annab Finnairi Sky Bistro.

KAUGLENDUDE PARDAMENÜÜ

Finnairi kauglendude Sky Bistro hinnakirjaga saab tutvuda siin (pdf).