Flixbusiga saab taas Euroopasse
veigo
veigo
2. juuni 2021 12:28

Saksamaa bussifirma FlixBus laienes eelmise aastal Baltikumi, kui 2020. aasta juulis avati bussiliinid Tallinnast, Riiast, Vilniusest ja Kaunasest Euroopa sihtkohtadesse. Koroonaaegsete reisipiirangute tõttu liinid peatati. Alates 10. juunist saab aga FlixBusiga taas Tallinnast Varssavisse, Vilniusse ja Berliini sõita. Tallinn – Varssavi ja Tallinn - Vilnius piletihinnad algavad 4,99 eurost, Berliini saab 25 euroga. Eestis tehakse peatus lisaks Tallinnale ka Pärnus, edasi suundub buss Riiga. Kui 2020. aastal väljuti Tallinnas sadama D-terminali juurest, siis nüüd väljub buss Tallinna Bussijaamast.

Piletid on juba broneeritavad Flixbus.ee

2013. aastast tegutsev Flixbus on kombinatsioon tehnoloogiafirmast, e-kaubanduse platvormist ja transpordifirmast. Flixbusil endal pole ühtegi bussi ega palgalist bussijuhti, transporditeenust pakuvad kohalikud bussifirmad. Flixbus hoolitseb liinivõrgu ja -lubade, müügi, turunduse ja kvaliteedi eest. Selline ärimudel on hästi skaleeritav, mis on võimaldanud firmal kiiresti kasvada. Saksamaal on Flixbusil 90% suurune turuosa.

Hinnanäide Tallinn - Vilnius:

Hinnanäide Tallinn - Varssavi:

Peatused: Tallinn – Pärnu – Riia – Riia lennujaam – Jelgava – Siauliai – Kaunas – Suwałki – Augustów – Łomża – Varssavi.

Hinnanäide Tallinn - Berliin:

Flixbusi pileteid Euroopasse saab broneerida veebiaadressil Flixbus.ee.

Väike vihje: Tallinn - Berliin piletid on ingliskeelsel kodulehel odavamad, kui Eesti lehel. Selline bussifirma siis.

Kuhu minna suusapuhkusele?
If kindlustus
Sisuturundus
Kuhu minna suusapuhkusele?
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
tickets.ee
Sisuturundus
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased