Hinnasõda Viini jätkub ka talvehooajal

Ryanair teatas, et nende talvises lennuplaanis 2020/21 lisandub Viinist 15 liini, mida Lauda seni ei teenindanud. Uute liinide seas on ka liin Viinist Tallinnasse. See ei tähenda siiski seda, et tegemist oleks päris uue liiniga. Tegemist on osaga Ryanairi grupisisesest reorganiseerimisest, kus kaubamärgi Lauda all opereerinud Laudamotion GmbH likvideeritakse ja asemele tuleb Maltal registreeritud Lauda Europe. Lauda Europe hakkab lendama Lauda käsutuses olnud Airbusi lennukitega. Kes Tallinna liine reaalselt teenindama hakkab, on veel lahtine, valikus on kõik Ryanairi grupi lennufirmad – Ryanair, Lauda Europe, Buzz ja Malta Air. Lauda Europe’i eesmärk on töötajatele Maltal kehtivad soodsamad tulumaksutingimused.

Teised "uued" sihtkohad Viinist on Köln, Dortmund, Paphos, Banja Luka, Varssavi (Modlin), Malta, Napoli, Milano Malpensa, Catania, Bari, Lanzarote, Zaragoza, Bristol, Shannon. Lisaks tõsteti mõne sihtkoha puhul (Alicante, Malaga, Palma, Thessaloniki) lennusagedusi.

Tallinnasse hakkab Ryanair lendama 3x nädalas teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval.
Lennuajad:
VIE 06:30 – TLL 09:55 TN
VIE 12:2 – TLL 15:45 L
TLL 10:30 – VIE 12:05 TN
TLL 16:20 – VIE 17:55 L

Edasi-tagasi lennupiletite hinnad algavad 20 eurost.

Kuna lende Tallinnast Viini plaanivad praeguse info kohaselt talveperioodil jätkata ka AirBaltic ja Wizz Air, siis konkurentsi sellel liinil peaks jaguma. Jääb üle vaid loota, et Austrias saadakse olukord koroonaviirusega kontrolli alla.