Icelandairi stopoveri giiditeenus on tagasi

Island

2016. a. veebruaris sai Trip.ees kirjutatud Islandi suurima lennufirma Icelandair tasuta giiditeenusest, mida pakuti stopoveril Euroopa ja Põhja-Ameerika vaheliste lendude puhul. Nüüd on Icelandair teada andnud, et Stopover Buddy nime kandev võimalus Islandiga tutvuda on tagasi.

 

Lühidalt on tegemist teenusega, kus mõni Icelandairi töötaja tutvustab transatlantiliste lendude reisijatele 1 päeva vältel Islandit ja seda täiesti tasuta. Kui eelmine kord sai valida elustiili-, loodus-, kultuuri-, toidu- ja seiklusprogrammi vahel, siis sedapuhku selliseid jaotusi pole tehtud, kuid reisija huvisid võetakse endiselt arvesse. Lisandunud on aga laiad võimalused Islandil tähistada mõnda isiklikumat sorti sündmust nagu mesinädalad või ümmargune sünnipäev.

 

 

Stopover Buddy programmi täpsete tingimustega saab tutvuda siin. Põhiline on järgmine:

 

- Stopover Buddy seekordne programm kestab 11. oktoobrist 2016 kuni 31. märtsini 2017. a., v.a. jõulude ja aastavahetuse ajal.

 

- Stopover Buddy programmi saavad registreerida kõik vähemalt 18. aastased reisijad, kes on ostnud Icelandairi transatlantilise lennu (Euroopast USA-sse või Kanadasse või vastupidi) koos stopoveriga. See tähendab, et näiteks Helsingi – Reykjavik – Helsingi lennule pileti ostnud stopoverile antud juhul ei kvalifitseeru.

 

- Giidiks on Icelandairi töötajad, soovi korral saab tellida (seda juba tasu eest) teenuseid professionaalselt reisikorraldajalt.

 

- Stopover Buddy giiditeenus kestab maksimaalselt 1 päeva, on tasuta, kuid söökide ja jookide eest tasub igaüks ise. Grupi suuruseks on kuni 4 inimest.

 

- Tegemist on piiratud ulatuses teenusega, kus kohad täidetakse "kes ees, see mees" põhimõttel vastavalt soovitud teema giidide saadavusele. Icelandairist saab vastuse 72 h jooksul.

 

- Kui sobiv giid on leitud, pakutakse reisijale välja näidisprogramm, mida saab giidiga e-posti teel vajadusel kohendada. Sel juhul võivad lisanduda täiendavad tasud. Programmis osalejatele jagatakse ka soovitusi sobiva riietuse kohta, kuid väliste tegevuste puhul on vajalikud soojad riided.

 

- Päeva jooksul on transpordivahendiks rendiauto, mille kulud katab Icelandair.

 

- Kohtumispaigaks giidiga on sõltumata majutuskohast Hotel Rykjavik Natura.

 

- Kõikidel programmis osalejatel peab olema adekvaatse kattega reisikindlustus, mis tuleb esitada Icelandairile.

 

- Icelandair saab õiguse kõikidele päeva jooksul kogutud materjalile nagu fotod ja videod.

 

Hinnanäide Helsingi-New York Helsingi 06.02/08.02-14.02
Meile lähimad linnad, kust Icelandair lendab, on Helsingi, Stockholm ja Oslo. USA-s on Icelandairi sihtkohtadeks Anchorage (hooajaline), Boston, Chicago, Denver, Minneapolis, New York (nii JFK kui EWR), Orlando, Portland, Seattle ja Washington. Kanadas saab lennata Torontosse ja Edmontoni ning hooajaliselt Halifaxi, Montreali ja Vancouverisse.