Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
India kaotas kõik reisipiirangud
veigo
veigo
23. nov 08:05

Alates 22. novembrist 2022 saab Indiasse siseneda ilma igasuguste täiendavate Covid-19 nõueteta, teatas India tervishoiuministeerium. See tähendab, et Indiasse sisenemisel pole enam vaja esitada vaktsineerimistõendit või negatiivset PCR testi tulemust ega täita Air Suvidha piiriületaja deklaratsiooni. Ära on kaotatud ka saabuvate reisijate juhuvalikuga testimine lennujaamades, kuid reisijate temperatuuri jägimine säilib. Uuendatud reeglid kehtivad nii õhu-, maismaa- kui merepiiril. Seega toimub reisimine Indiasse jälle samamoodi, nagu aastal 2019.

Vaktsineerimine ja maskikandmine lennukites pole kohustuslikud, kuid jäävad India tervishoiuministeeriumi poolt soovitatuks. Reisijate teavitamine ohutusnõuetest (maskikandmise soovitus ja distantsi hoidmine) jääb kohustuslikuks nii lennukites kui Indiasse saabudes. Indias puhkavatel turistidel soovitatakse pidevalt jälgida oma tervislikku seisundit ja sümptomite korral pöörduda kas lähimasse tervishoiuasutusse või helistada üleriigilisel (1075) / osariigi abinumbril.

Indiasse lendamiseks tasub jälgida Trip.ee lendude soodukate rubriiki. Enamasti on mugavaimad lennuvariandid kas Finnairi (Delhi, Mumbai) või LOT-iga (Delhi, Mumbai), kuid pakkumisi on olnud ka KLM-il, Star Alliance’i lennufirmadel ja teistelgi.

Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased