Jordaania kaotab testimisnõude
veigo
veigo
22. veebr 2022 08:20

Alates 1. märtsist pole Jordaaniasse reisides enam testimist. Praeguste nõuete kohaselt on vajalik kaks PCR testi - üks enne reisi ja teine saabudes. Jordaania ei nõua ka vaktsineerimistõendit, kuid seda võidakse küsida mõnes teenindusasutuses. Vajalik on ka reisikindlustus. Kõik saabujad peavad enne reisi registreeruma gateway2jordan.gov.jo veebilehel.

Jordaania turismisektoris pole hetkel just parimad ajad ja muuhulgas nähakse süüd ka testimisnõuetel. Vähemalt see probleem peaks peagi kaduma.

Enne pandeemiat oli turism üks Jordaania edulugusid, mis andis umbes 20% riigi SKT-st. 2019. aastal külastas Jordaaniat 5,4 miljonit turisti. Hiljutised numbrid näitavad praegu hotellide täituvuseks vaid 7%. Ületurismist pole praegu põhjust kindlasti rääkida.

Jordaania on viimasel ajal olnud odavlennufirmade kasvavas huviorbiidis. Lende Ammanisse pakuvad Ryanair ja Wizz Air, Aqabasse, mis on rohkem hooajaline sihtkoht, ka EasyJet.

Müüdimurdjad: tõde Tallinna lennujaamas söömise kohta.
Tallinna Lennujaam
Sisuturundus
Müüdimurdjad: tõde Tallinna lennujaamas söömise kohta.
Kallinev arstiabi välismaal: kõhutõve ravi võib maksta rohkem kui kogu reis
Seesam
Sisuturundus
Kallinev arstiabi välismaal: kõhutõve ravi võib maksta rohkem kui kogu reis
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased