Lennufirma pakub feng shui abil reisijatele pimekohtingut

Austraalia odavlennufirma Jetsatar Airways on osavalt hakanud ära kasutama asjaolu, et paljudel reisihimulistel puudub parasjagu püsiv suhe vastassugupoolega (või siis ... - ühesõnaga, puudub). Jetstar on palganud feng shui asjatundja David Tongi, et läbi viia üksikutele mõeldud kampaania "Armastus sodiaagi tähemärkide kaudu". Ühest küljest saab nii minna tasuta reisile, kuid lisaks reisimisele on võimalus lennureisil leida ka uus armastus.

Uue suhte ja uue armastuse leidmiseks pole vaja muud teha, kui minna Jetstari kampaania veebilehele ja täita ära lihtne küsimustik, kus päritakse sinu sünnipäeva, huvide, suhete hetkeseisu ja unistuste kohtingu kohta. Selle põhjal koostatakse feng shui ülevaade, kust selgub suheteks sobivaim sodiaagimärk, feng shui põhjal parimad istmed lennukis, aga ka parim sihtpunkt ja parimad tegevused, mida seal teha.

Näiteks hobuseaastal (1954, 1966, 1978, 1990, 2002) sündinutele selgub, et nad sobivad kõige paremini kokku kellegagi, kes on sündinud kitse (lamba) aastal (1955, 1967, 1979, 1991, 2003). Hobuseaastal sündinud peaksid istuma kas ridades 9, 19 või 29, et lennata näiteks Singapurist Indoneesia pealinna Jakartasse. Kitseaastal sündinud naised peaks feng shui eksperdi soovituste kohaselt eelistama rühmareisi.

Tundub, et Jetstar on selle reklaamikampaaniaga vajutanud päris õige nupu peale, sest kampaania esimese 7 tunniga registreerus sinna üle 5000 inimese. Enamik neist kirjeldab ennast seiklushimulise, loomingulise ja suuremeelsena. Kahjuks saavad Jetstari tasuta lennupiletid vaid 2 õnnelikku, kelle feng shui David Tongi meelest kõige paremini klapib.

Jetstari pakutav reis vältab 3 päeva ja kestab 13. kuni 15. veebruarini 2015. Arvestama peab, et kogu reis salvestatakse ja 3. märtsil riputatakse see YouTube'i ülesse. Kampaanias saavad osaleda ainult need, kes pole hetkel suhtes ja kel on võimalik reisida perioodil 13-15 veebruar.