Lufthansa rõhub 2021. aasta suvel puhkusereisidele

Lufthansa asetab järgmise aasta suvel senisest oluliselt suurema rõhu puhkusereisidele. Põhjus on küllalt pragmaatiline – Lufthansa näeb, et nõudlus puhkusereiside järgi taastub võrreldes ärireisidega märgatavalt kiiremini. Seetõttu paneb Lufthansa järgmisel suvel puhkusesihtkohtadesse viivaid lende teenindama täiendavad 5 Airbus A320 lennukit.

Lufthansa lennuplaanis on 2021. aasta suvel Frankfurdist 70 lendu nädalas kokku 29 puhkusekohta, mida on 15 võrra enam, kui sel aastal. Mitte kunagi varem pole Lufthansa opereerinud sedavõrd palju selgelt puhkajatele mõeldud lende.

Peamine fookus on Kreekal (Korfu, Chania, Mykonos, Kos, Kavala, Preveza). Teised lisanduvad suvised sihtkohad on Jerez de la Frontera, Gran Canaria ja Tenerife (mõlemad jätkuvad talvisest lennuplaanist), Hurghada Egiptuses, Paphos Küprosel, Rijeka Horvaatias, Lamezia Terme Itaalias, Varna Bulgaarias ja Djerba Tuneesias.

Suvised sihtkohad alates märtsist 2021:

Sihtkoht Sagedus Alates
Gran Canaria (LPA) 2x nädalas Jätkub talvest
Tenerife (TFS) 2x nädalas Jätkub talvest
Jerez de la Frontera (XRY) 2x nädalas 28. märts
Paphos (PFO) 2x nädalas 29. märts

Suvised sihtkohad alates aprillist 2021:

Sihtkoht Sagedus Alates
Chania (CHQ) 2-3x nädalas 1. aprill
Kos (KGS) ) 3x nädalas 2. aprill
Lamezia Terme (SUF) 2x nädalas 3. aprill
Djerba (DJE) 1x nädalas 3. aprill
Hurghada (HRG) 1x nädalas 3. aprill
Corfu (CFU) 2x nädalas 4. aprill

Suvised sihtkohad alates maist 2021:

Sihtkoht Sagedus Alates
Varna (VAR) 2x nädalas 1. mai
Preveza (PVK) 2x nädalas 2. mai
Kavala (KVA) 2x nädalas 4. mai
Mykonos (JMK) 2x nädalas 4. mai
Rijeka (RJK) 1x nädalas 8. mai

Lennud Frankfurdist on planeeritud Saksa puhkusereisijaid arvestades, varajaste väljumiste ja õhtuste saabumistega. Seetõttu ei pruugi lennugraafikud Tallinnast alustades alati kõige mugavamad olla.

Kõik sihtkohad on juba broneeritavad. Kuni 31. detsembrini ostetud pileteid saab tasuta ümber broneerida piiramatu arv kordi, kuid lisanduda võib broneerimisklassi muutusest või sihtkoha muutusest tingitud hinnavahe.

Tripi soodukates on juba ka olemas alljärgnevad Lufthansa pakkumised: