Maailma esimene hõõgveinispaa ootab külastajaid

Tšehhi õllemeistrite pakutavast tervislikust õllekümblusest on Trip.ee-s juba juttu olnud. Sel jõuluhooajal pakutakse aga Inglismaal Manchsteri lähedal Shrigley Halli spaahotellis esimest korda maailmas võimalust keha turgutada ehtsa hõõgveini sees.

Mida hõõgveinispaa endast kujutab?

Inglismaa 30 aastase kogemusega spaade broneerimisagentuur Spaseekers seletab asja lahti. Tegemist on 37 kraadise Burgundia veini vanniga, kuhu on lisatud kaneeli, pruuni suhkrut, apelsini ja tähtaniisi, mis avab nahapoore ja puhastab organismi toksiinidest. Veinis sisalduvad tanniinid absorbeeruvad nahale, aitavad võidelda bakteritega, vähendavad stressi ning parandavad vereringet. Protseduuri juurde pakutakse ka klaasike hõõgveini sisemiseks tarbimiseks. Pärast hõõgveini vanni järgneb 45 minutiline viirukimassaaž ja keha puhastamine viinamarjaseemneõli ning pruuni suhkru-, kaneeli- ja apelsinilõhnalise seguga.

Protseduuri maksumuseks on 60 naela ehk 67 eurot.

Halb uudis on muidugi see, et alates 28. novembrist peab Eestist Inglismaale reisides viibima seal 2 nädalat karantiinis, mida alates 15. detsembrist on võimalik testimisega lühendada 5 päeva peale.