Eesti lennufirma Nordica on alustamas koostööd bussifirmaga Lux Express, et Saksamaal populaarse Rail&Fly eeskujul hakata Nordica klientidele pakkuma uut tüüpi teenust Bus&Fly. Tegemist teenusega, kus ühest kohast saab osta nii lennu- kui bussipiletid.
Esimeses etapis hakkab Nordica oma veebilehel pakkuma bussipileteid Lux Expressi Eesti-sisestel liinidel Tallinn – Tartu, Tallinn – Pärnu, Tallinn – Narva, Tallinn – Kuressaare, Tallinn – Haapsalu ja Tallinn – Võru. Kui teenus osutub edukaks, võib hiljem lisanduda ka rahvusvahelisi liine.

Teenus töötab järgmiselt: olles ostnud Nordica veebilehel (mille broneerimissüsteem on siiski LOT-i oma) piletid Nordica/LOT-i lendudele, tuleb minna alajaotusesse Halda minu lendu. Hetkel on seal kaks võimalust – saab lennule registreerida ning kontrollida ja muuta oma lendu. Peatselt lisandub sinna veel üks sektsioon, kus saab osta Lux Expressi pileteid.
Nordica kahe odavama piletitüübiga reisijad tasuvad sama hinna, mis Lux Expressi lehel ostes, kuid neile, kes lendavad Nordica äriklassis, pakub Nordica reisimist Lux Expressi Lux Lounge busside Lounge’i sektsioonis tasuta.