Nordica teatas uued suvised sihtkohad – lenda Rumeeniasse ja Makedooniasse

Rumeenia
Makedoonia

Meie kohalik lennufirma Nordica teatas äsja kahest järgmise suvehooaja uuest sihtkohast. Nendeks on Constanta Rumeenias ja Ohrid Makedoonias. Kumbki neist pole reisijate seas väga tuntud, aga sellegipoolest tasub neid mõlemat soojalt soovitada.

Musta mere äärset Constantat loetakse Vikipeedia andmtel vanima inimasustusega kohaks Rumeenias. Linn ise pole väga suur, nii pool Tallinna, aga asukoht Musta mere rannikul on hea sihtkoht iseenesest.

Ohridi linn Makedoonias on eelkõige tuntud oma samanimelise, kristallselge veega järve poolest. Järve ümbrus pakub lõputu arvu suuremaid , väiksemaid kui ka hoopis salajasi rannaribasid. Järveäärne Galichica rahvuspark, mis kulgeb Makedoonia ja Albaania piiril on täis hästimärgistatud mägiseid maktkaradasid suurepäraste vaadetega Ohridile ning Prespale. Kultuuriliselt põnev, taskukohane ning mõnusate suviste temperatuuridega Ohrid on kindlasti sihtkoht, mida avastada.

Trip.ee ei oma loomulikult kõike asjasse puutuvat infot, aga ükski lennufirma ei ava liine sellistesse sihtkohtadesse niisama. Tavaliselt on selle taga kohaliku omavalitsuse toetus. Mis iganes see nüüd sel puhul ka pole, siis tasub kasutada juhust ja võtta need sihtkohad Nordica otselendudega järgmise suve reisiplaani! Parimad hinnad leiad Trip.ee lennupakkumiste rubriigist.

Esialgne lennuplaan:

Tallinn – Constanta, alates 16. juunist 2018 kolmapäeval ja laupäeval.
TLL0605 – 0835CND CR9 36
CND0910 – 1145TLL CR9 36

Tallinn – Ohrid, alates 1. juunist reedeti, tagasi laupäeval.
TLL2240 – 0045+1OHD CR9 5
OHD0120 – 0520TLL CR9 6