Odavlennufirma easyJet avas London Gatwickis lounge’i
veigo
veigo
21. okt 2021 04:43
London
Lendamine ja lennufirmad

Üldiselt pole me harjunud seostama odavlennufirmasid premium-teenustega nagu lennujaamade äriklassi ootesaalid. Lounge on enamasti ikka ühenduslende pakkuvate lennufirmade, äriklassi ja staatuskaartide pärusmaa. Odavlennufirma easuJet on asunud seda arusaamist muutma, avades 21. oktoobril 2021 Londoni Gatwicki lennujaama Põhjaterminalis oma esimese lounge’i The Gateway by EasyJet & No1 Lounges.

Mida ootesaalis pakutakse:

  • Tasuta Wi-Fi ja laadimispunktid
  • Pere- ja mängualad
  • Külmad ja soojad road, mis toimetatakse otse lauda
  • Erinevad joogid

Palju sissepääs maksab?

Sissepääs ühele inimesele maksab 18,50£ (~22€) üheks tunniks, 24£ (~28,5€) kaheks ja 32£ (~38€) kolmeks tunniks. Priority Passi omanikele on sissepääs kuni kolmeks tunniks tasuta.

Kuidas broneerida?

Sissepääsu on võimalik broneerida eelnevalt kas

Kommentaariks

Ajal, mil British Airways on Londonis Gatwicki lennujaama sisuliselt hüljanud, on easyJet suurim Gatwickis tegutsev lennufirma, mis pakub Gatwickist 71 lennukiga 120 sihtkohta Euroopas, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas. Sellise mahu juures on küllalt loogiline, et neil leidub reisijasegment, kes on nõus täiendava mugavuse eest maksma, seda enam, et easyJet on küllalt populaarne ka ärireisijate seas.

EasyJet ise lounge’i igapäevase tegevusega seotud pole, see on avatud koostöös Gatwickis tegutseva operaatoriga No1 Lounges. Kuigi easyJeti pardakaardiga on sissepääs eelisjärjekorras, teenindatakse seal kõikide lennufirmade reisijad.

The Gateway by EasyJet & No1 Lounges (see on avatud lounge’i ametlik nimi) võiks huvi pakkuda ka Tallinna ja Londoni vahel liikujale. Traditsiooniliselt Tallinna ja London Gatwicki vahel lennanud easyJeti lennud on hetkel kuni märtsi lõpuni pausil, samas pakub Tallinnast otselende Gatwicki lennujaama AirBaltic.

Fotod: easyJet

Päikeseloojangud ja hea uni mereäärses Tallinnas
Hetke Living
Sisuturundus
Päikeseloojangud ja hea uni mereäärses Tallinnas
Tensi-Reiside reisikalender
Tensi-Reisid
Sisuturundus
Tensi-Reiside reisikalender
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased