Prantsusmaad ootab 2024. aasta algul ees lennukaos
veigo
veigo
11. nov 2023 10:11

Kel järgmise aasta esimestel kuudel viivad reisiplaanid Prantsusmaale, siis tuleb arvestada, et jaanuaris ja veebruaris tühistatakse seal tuhandeid lende. Lendude tühistamine on tingitud lennujuhtimissüsteemi hädavajalikust uuendamisest. Prantsusmaa kasutatakse senini 1970ndatel arendatud süsteemi, mis tähendab, et lennujuhid töötavad kohati endiselt paberi ja pliiatsiga, nagu vanasti.

Hinnanguliselt läheb perioodil 9. jaanuarist 14. veebruarini 2024 neljas lennujaamas - Pariisi Charles de Gaulle, Orly, Le Bourget ja Beauvais – tühistamisele umbes 16 500 lendu. Lennufirmadele on antud soovitus vähendada sel perioodil lende 20%. Lennufirmade ise otsustavad, mil lennud tühistamisele lähevad, kuid kõigi eelduste kohaselt saavad enim mõjutatud lühikesed ja keskpikad lennud ning kauglende püütakse endiselt opereerida. Air France on vastavad teated reisijatele juba välja saatnud.

Prantsusmaa õhuruumi läbib aastas üle 2,5 miljoni lennu, mis tähendab, et 1 miljard eurot maksev süsteemi uuendamine võib mõjutada ka üle Prantsusmaa kulgevaid lende.  

Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased